Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a teendő, ha valakinek...

Mi a teendő, ha valakinek nincs fogadott orvosa és szülésznője?

Figyelt kérdés
Ha a kismama betölti a kb 40.hetet úgy érzi,hogy szülnie kell ,akkor bemegy a körzeti szülészetre és közli hogy szülni jött? Vagy esetleg be kell jelentkeznie,hogy ott szeretne szülni?
2009. márc. 26. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi teendőd nincs, abba a kórházba-szülészetre mész ahová visz a mentő, vagy ahová akarsz és az ottani éppen ügyeletes orvos fog mindent elintézni, meg az ügyeletes szülésznő.

Nálunk a kórházban vannak a kötelező vizsgálatok , így egyértelműen oda megy akinek nincs fogadott.

A lényeg, hogy időben menj, haza nem küldenek az tuti.

2009. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. márc. 26. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én is az ügyeletesnél szültem pár hónapja, nem kell előre bejelentkezni. én elmentem a szülésfelkészítőre, amit a kórház tartott (ingyenes), hogy tudjam, mit kell vinni,stb.

ztán amikor eljött az idő, mentünk szülni, apás szülés volt. de ha nincs fogadott dokid, akkor csak a területileg illetékes kórházba mehetsz. csak akkor küldenek haza, ha még nem indult be a szülés, csak ti gondoltátok azt, és korán mentetek be. de ha tényleg itt az idő, nem küldenek el.

2009. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, én még a kötelező vizsgálatokra sem a kórházba mentem, hanem az "SZTK"-ba
2009. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Én is az SZTK-ba járok vizsgálatokra.
2009. márc. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!