Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes terhes vagyok,1hete...

9hetes terhes vagyok,1hete van meg a terhes kiskönyvem, mi a teendőm vele? Minden dokinak oda kell adjam vagy hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden orvosi és védőnői találkozásra vidd magaddal, és ahol kérik ott kell odaadnod. Nekem eddig még mindig csak a védőnő és a terhesgondozói védőnő kérte el és írt bele, orvosnál még nem kellett odaadnom, de a legjobb ha mindig nálad van.
2011. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha mész vizsgálatra (bárhová, bárkihez), vidd magaddal, nekem a védőnő és a nőgyógyász is mindig elkéri, pecsétel és ír bele.

A várandósság vége felé ha messzebb mész otthonról, akkor érdemes az egész leletes pakkot magaddal vinni, hogy ha esetleg elindul a szülés, akkor nálad legyen.

2011. jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvoshoz is elkellett vinnem a legelején, ő is írt bele és aláírta lepecsételte! De ez csak 1x kellett, viszont minden védőnői találkozás és nőgyógyászati rendelésre vinni kell, mert ők is írnak bele.
2011. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, a terhesgondozást külön védőnő végzi? vagy ugyan az aki kiálitotta a kiskönyvet?
2011. jún. 28. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem ugyanaz végzi, aki a kiskönyvet is adja!
2011. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!