Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamáknál normális az erős...

Kismamáknál normális az erős folyás, vagy ez valamilyen gondra utal?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok és elég erős a folyásom, de nem ég, nem viszket, nincs szaga, akkor ez még normális folyás, csak most intenzívebb?
2009. márc. 26. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal intenzívebb a folyásom, mint terhesség előtt. A védőnő mondta, hogy ez normális. Ne agódj, minden OK. :-)


36+4 hetes kismama

2009. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászodnak jelezd. Nekem 2-szer volt már a terhesség alatt. Kikúráltuk.

35+1 napos

2009. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam kiderült, hogy hüvelygyulladásom is van, pedig semmi különösebb tünete nem volt, nem viszketett vagy ilyesmi, így kaptam rá hüvelykúpot. A fehér folyásom megmaradt, de lecsökkent.
2009. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hüvelygyulladásom már volt nem is egyszer, olyankor mindíg égett és viszketett de most nem, és ez a gyanús, hogy erős a folyás de más jele nincs, 7-én megyek dokihoz és megmutatom magam neki,

Köszönöm mindenkinek a választ:)

2009. márc. 26. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pár nap és én is 20 hetes vagyok! Nekem is most picit jobban van néha mintha bepisiltem volna:(! De nem gáz állítolag! Végig lesz is terhesség alatt!! Ne aggódj:)!
2009. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!