Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ellenzik mind a kettőt?

Miért ellenzik mind a kettőt?

Figyelt kérdés
Ha az ember abortuszra megy akkor azért szidják ha meg tartja akkor a védőnő meg arra próbálja rávenni hogy elvetesse.
2011. jún. 28. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért mondja a védőnő az abortuszt?

Normális védőnő, normális körülmények között élőknek nem mond ilyet.

2011. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na,ezt én sem értek: miért tanácsolna a védőnő abortuszt,ha az életkörülmények megfelelőek?
2011. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, az "értek" valójában értem lenne :)
2011. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy itt most a 15-17 évesekre gondolok. Mert hogy még fiatal dolog szülni. Igaz de hát ha meg akarja tartani.
2011. jún. 28. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom a körülmények indokolták, hogy azt mondta inkább legyen abortusz.

Ilyen fiatalon szülni azért nem egy leányálom, a védőnő tudja, hogy mivel jár egy baba felnevelése, ami sokszor egy "érett" párnak is nehézséget okoz.

Ettől függetlenül lehet bárki jó anya, és nem kell elvetetni, ha nem akarja az illető.

Az abortuszt is elítélik sokan, és a tinianyaságot is. Egyik sem a legjobb döntés, egyik sem egyszerű feladat, egyikkel sem szerettem volna soha szembesülni, mert bármelyiket is választja az ember, nehéz lesz. Az egyiket lelkileg megélni, a másikat pedig fizikailag, anyagilag megélni.

2011. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 éves vagyok, 10 hetes kismama. Megtartjuk a babát, jövő héten kész a gyámügyi engedély az esküvőre, utána meg is tartjuk az esküvőt. Engem nem a védőnő, orvos támad, hanem itt gyakorin, mert tettem fel egy kérdést az anyós miatt.. De nem érdekel. Gyógyszert szedtem, majdnem egy évig és azt gondolom, hogy ha megengedhetjük anyagilag(már pedig megengedhetjük), hogy ne öljük meg a babánkat, akkor miért kéne? Imádom a gyerekek, értek is hozzájuk, többször voltam már több gyerekre is vigyázni pénzért, az unokahúgom minden nyarat velem tölt(ha voltam dolgozni pénzért, vihettem magammal, úgyhogy volt, hogy 5-6 gyerekre is vigyáznom kellett:) ) Őszintén nagyon rosszul esik, hogy támadnak azért mert ,megtartom, de nagyon várjuk már a picit:):(
2011. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég vegyesek a gondolataim a 15-17 éves terheseket illetően. Amiért fel vagyok háborodva-bár nem rám tartozik- hogy soknak becsúszik a baba.

Azt gondolom,hogy egy ilyen korú még gyerek,nem való a terhesség,a szülés,és a baba. A legjobban azt nem tudom megérteni- nem egy ilyen van- hogy megtartja, büszke is rá,a szülésnél meg "nyávog" nem bírja, ahelyett,hogy nyomná ki a babát,nem nyomja,mert "fáj" és feladja. Ezek a lányok,ha az ágyban "nagylányok" tudtak lenni,akkor ott miért lesznek kislányok?


Akik pedig az első perctől kezdve akarják a babát, esetleg "tervezik" is...

Szerintem korai! De ha nem a szülők nyakán élősködtök,és később a saját jövőd is építeni tudod (tanulás) akkor Jó egészséget!


Üdv:2gyerkőcös,29 heteske

2011. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 18 éves 30 hetes vagyok!

szerintem mindenki döntse le maga hogy képes-e felnevelni ill készen áll-e a feladatra hogy anya legyen!

2011. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam,amikor bevállaltuk a babát- akkor már dolgoztam,volt ház is...

Most 24 vagyok,és a 3.babót várjuk- nagyon belejöttünk :-)


Üdv:a 2gyerkőcös,29 heteske

2011. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a szülők nyakára szülöm a gyereket:) Van házunk, autónk a párom jól keres:)

Köszönöm:)) Nektek is jó egészséget!:)

2011. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!