Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős folyás, vagy magzatvízszi...

Erős folyás, vagy magzatvízszivárgás?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok, 2 hete nagyon erős vízszerű folyásom van. Voltam orvosnál, megvizsgált szerinte nem magzatvíz, de én teljesen kétségbe vagyok esve.Másnak is van ilyen problémája?
2009. márc. 26. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni patikában olyan betétet ami elszineződik ha magzatvíz folyik. vegyél egyet. ha nem szines akkor megnyugodhatsz ha igen menj a dokidhoz és vidd a betétet.
2009. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a 20. héten lett vizes a folyásom.Én is dokihoz mentem vele,de minden rendben talált.Most 29 hetesek vagyunk és még mindig van,gondolom most már így is marad a szülésig.Ne aggódj,a magzatvíz szivárgás más,mint a folyás és ha látott doki,akkor meg főleg nincs mitől tartanod.Látod az én pocaklakóm is él és virul,sőt,még több is a vizem kicsit,mint kéne.
2009. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szia!

én úgy tudom, hogy már nem lehet kapni sehol

már 2 orvost is az örületbe kergettem a problémámmal

2009. márc. 26. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló vagyok.Én is kerestem azt a betétet,de én sem kaptam,sőt még rendelni sem tudtak.Viszont volt sima ph teszt,de én nem vettem,mert drága.Ha végképp nem nyugtatott meg az orvos,vagy az orvosok,akkor vegyél ilyen ph tesztet,az is kimutatja a vizet állítólag.De szerintem nyugodj meg,ha 2 orvos is azt mondja,hogy minden oké,akkor felesleges aggódnod!
2009. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm szépen, hogy válaszoltál.Gondolom ha magzatvíz lenne az egyfolytában szivárogna, nekem meg állt csak délelőtt van nedves érzésem, de mostanábban elég izzadékony is vagyok, délútán meg állt sűrűbb a folyásom.

2009. márc. 26. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A húgomat hétfőn vittem ügyeletre, mert erős folyása volt, és megijedtünk ( 30 hetes). Felhívtuk a szülésznőt Ő azt mondta, hogy papírzsepit tegyen a bugyiba, ha átázik akkor valószínű, hogy magzatvíz, ha nem akkor folyás. Ennek ellenére bemnetünk a kórházba. Szerencsére az orvosa volt az ügyeletes. Megnézte, megvizsgálta ,zárt a méhszája, kiderült, hogy folyása van. Canesten kúpot írt fel neki (6 db-os) és már jobb a helyzet:)

Ne idegeskedj,ha 2 orvos is azt mondta, hogy rendben van minden, akkor az IGAZ.

Tényleg ne idegeskedj, másokkal is előfordult már.

Vigyázz magatokra. Boldog babavárást:):)

2009. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 19hetesen rohantam az orvoshoz ezzel a problémával. De azt mondta hogy egy kis fertözés és irt fel kenöcsöt. Valóban az lehetett mert elmúlt 1-2 nap alatt.
2009. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!