Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan segitsek a barátnőmnek...

Hogyan segitsek a barátnőmnek aki hazudta hogy terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy barátnőm, 23 éves és 2 éve vannak együtt a barátjával. A barátnőm úgy érezte hogy, el akarja hagyni a barátja ezért kitalálta hogy terhes, hogy evvel magához kösse a barátját. Persze a párja elhitte, soha nem ment el vele a nőgyógyászhoz, nem is kért semmi papírt tőle, mindent elhitt a barátnőmnek. Persze ő nagyon sokat evett, hogy nőjön a hasa, amúgy is volt egy kicsi neki. A párja meg el is vette feleségül, tehát elérte a célját a barátnőm, igaz erre fél évet várt. Esküvő után még várt 1 hónapot, hogy ne legyen feltűnő és kitalálta hogy úgymond 7 hónaposan elvetélt. Azóta nem is igen jó a kapcsolatuk, talán még rosszabb mint az előtt. Én végig mondtam a barátnőmnek, hogy ez az egész nagyon gáz, sőt meg is szakítottam vele a barátságot mert ez már nekem fájt amit művel. Most nagyon rossz nézni, meg sokszor megkeres hogy mit csináljon hogy jobb legyen a kapcsolatuk a párjával. Szerintetek mit tanácsoljak neki egy ilyen szörnyű hazugság után? Az igazat persze senki nem tudja.


2011. jún. 29. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz neki segíteni. Mégis, mit gondolt, csoda történik, és ha halálra eszi magát, akkor gyerek is lesz a hasában? A srác pedig ezek szerint csak a baba miatt maradt vele és vette el feleségül, mindketten sokkal jobban járnak hosszú távon, ha szépen elválnak útjaik.
2011. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem ilyan csak dél amerikai szappoperákban fordul elő:-)))

A pasi helyében tuti elválnék, ez már a beteges féltékenység egyik formája, a csajnak meg pszichológushoz kellene menni, komolyan

2011. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Az jutott először az eszembe,hogy még ő kezdte el sajnáltatni magát.Te pedig el is gondolkodtál rajta hogyan segíts.

Mit tanácsolj? Talán azt, hogy szépen libbenjen ki ebből a kapcsolatból ha semmit nem akar elárulni a férjének.Gratulálok a barátnődhöz.

2011. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

És senki nem kérdezett soha semmit a terhességről? Soha nem keresett senki egy ultrahangos képes, vagy dvd-t? Nekem ez nagyon furcsa!

Ne haragudj, de hájas has nem néz ki úgy, mint egy terhes has!

2011. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én igazából már nem nagyon vagyok kíváncsi a barátságára. Ez még a szappanoperákat is felülmúlja szerintem.
2011. jún. 29. 14:56
 6/20 A kérdező kommentje:
Utána nézett neten, hogy fejlődik a baba és mindig azt adta elő, mintha a nődoki mondta volna. Egyszer valamikor úgymond 4 hónapos uh képet mutatott, azt is úgy hogy a tesójától kérte el.
2011. jún. 29. 14:58
 7/20 A kérdező kommentje:
Amúgy meg már 1 éve teherbe akar esni, csak nem jön össze.
2011. jún. 29. 15:00
 8/20 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót is úgy hagyta abba hogy a párja nem is tudott róla, a párjának csak az volt fura hogy szedte és mégis terhes, de kimagyarázta ezt is, hogy ilyen előfordul meg hogy 1-2 szemet el is felejtett bevenni.
2011. jún. 29. 15:02
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy kismamának és egy kövér embernek nem ugyanolyan a hasa. Ez tuti kamu, 3-4 honapig max lehet játszani vele de tovább nem.
2011. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szálljon magába, ne sajnálja már magát annyira! Nem kell tanácsolnod semmit, esetleg azt, hogy készüljön a válásra, mert előbb-utóbb bekövetkezik.
2011. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!