Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában egyre többször rám...

Mostanában egyre többször rám jön, mitől szédülhetek?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok,a vércukrom elvileg jó, vérnyomásom is,se nem éhes, se nem szomjas nem vagyok olyankor de egyre többet szédülök.Csak simán fogjam a terhességre?A vasam egy kicsit kevesebb,mint kellene, de az sem vészes,szedek is gyógyszert rá.
2008. febr. 25. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia!vigyázz nagyon magadra,nekem is volt ez,csak én elájultam háromszor is.Nekem a hemoglobin szintem egyre rosszabb lett,+vashiány,vérszegénység társult hozzá.Csak vasat kaptam rá.Lehet a frontra is érzékeny vagy.Ja,és a pocakodat soha ne szorítsa a gatya.37 hetes kismama
2008. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A terhességnek velejárója, de hogy meddig, azt orvosoddal egyeztesd. Lehet alacsony a vérnyomásod, vagy a vérképeddel nem stimmel valami.

Mindenképp szólj az orvosnak, ha elesel, az veszélyes is lehet...

Vigyázz nagyon magadra!!

2008. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt elgyengüléses és szédüléses eseteim. De nekem ezt az alacsony vérnyomás okozta. Egy híg kávé, és utána szuperül éreztem magam.
2008. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen szédülésem,megmértem olyankor a vérnyomásomat,az normális volt sőt alacsony általában,viszont a pulzusom 102es volt.Azért mert a szív erőlködik hogy fent tudja tartani a vérkeringést az alacsony vérnyomás miatt.Lehet a vérszegénység miatt is.Én leszoktam dűlni olyankor,ha olyan helyen vagyok.Igyál sok folyadékot!Üdv 20hetes kismama
2008. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!