Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki úgy vetél el, hogy észre sem veszi? Vagy mindenképp van olyankor vérzés és görcsölés?

Figyelt kérdés
Én már egy hete nem érzek semmit, ami arra utalna, hogy babát várok. Jelenleg 8 hetes vagyok, jövőhéten megyek dokihoz. Szerintetek lehet hogy elvetéltem?
2011. jún. 29. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

8 hetesen, még nem kell feltétlenül bármit is érezned. Valaki így van ezzel, valaki úgy.


Viszont a konkrét válaszom: igen. El lehet vetélni úgy is, hogy nem veszed észre. Olyan is van, hogy a baba egyszerűen felszívódik. Nem feltétlenül jár görcsökkel és vérrel.

2011. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


De szerintem ne aggódj! Nem ritkaság, hogy korai kismamáknak ilyesmi az eszükbe jut. Majd ha már rugdos, nem fogsz kételkedni. :-)))


Egy háromgyermekes anya vagyok 7 terhesség után...

2011. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

12 hét elött van olyan ,hogy nem érzed.

DE az ,hogy most mer nem beágyazódik csak van ugyhogy nem is kell feltétlenül bármit is érezned!!!!Ne agódj biztos minden renben!

2011. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Bízom benne hogy nincs gond, már nagyon várom a vizsgálatot.
2011. jún. 29. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
En egyik terhessegem alatt sem ereztem semmi kulonoset az elso trimeszterben, max almosabb, faradtabb voltam. De semmi mas.
2011. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!