Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta késik a menzeszem....

Napok óta késik a menzeszem. Az utolsó január 28-án volt! Ma reggel vettem tesztet, negatív lett! Vegyek másikat, vagy menjek el dokihoz? Biztos hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj újra, ha nem jön meg!
2008. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat, és REGGEL az első vizelettel csináld meg.
2008. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mikor nem jött meg, már akkor tudtam, hogy terhes vagyok mivel mindig pontos volt. A biztonság kedvéért vártam egy hetet és akkor csináltam meg a tesztet. Pozitív lett.

Szerintem várj pár napot és csinálj újat! Ha nem szokott késni akkor már biztos kimutatja. Aztán ha kimutatja utána menjél el dokihoz ő majd elküld uh-ra és ott mát látni fogod valószínűleg majd még csak a petezsákot aztán későbbinél már a kis embriót.

Türelem!

2008. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A reggeli első vizeletből tesztelj, mert az tartalmazza a legnagyobb koncentrációban a HCG hormont! Ez akkor is nagyon fontos ha a doki küld majd laborvizsgálatra!

Dokihoz pedig nem érdemes túl korán menni! Én akkor mentem amikor már 10 napja késett és nem látott semmit... Viszont a tesztjeim pozitívak!

2008. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!