Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mi van? Én ezt már...

Ilyenkor mi van? Én ezt már nem értem?! Keddre nem vártam, nem is jött! Szerdán teszt:negatív, pénteken:nagyon halvány pozitív, ma reggel:erős pozitív! Ebből ugye azt gondolnánk, hogy baba.!

Figyelt kérdés

Igen ám,de ez nem olyan egyszerű...Tegnap voltam dokinál,megvizsgált,azt mondta,nyugi,terhes vagyok,és egy hét múlva menjek UH-ra,mert most még nem látszana semmi.De tegnap du,volt egy kis barnázásom(de nem komoly,csak pecsételés),úgyhogy ma reggel visszamentem a dokihoz.Uh-n nem láttak semmit!Se petezsákot,se semmit!Csináltak egy HCG tesztet,és negatív lett!Pedig én is csináltam ma reggel,és az erős pozitív lett!Erre azt mondta a doki,lehet,hogy nagyon pici terhesség volt,de vége,és most megjön a mensesem,amivel ki fog ürülni..:(De azt is mondta,hogy kb.5% esélyem van arra,hogy a vaskos nyálkahártyában van valami,csak nagyon pici.

Azóta a barnázásom viszont elmúlt,és semmi jele a mensinek.Járt valaki hasonlóan?Most mit higyjek?Szerintetek van baba,csak nagyon pici,vagy ez már elmúlt?

Bocsi,ha hosszúra sikeredett,de nagyon elszomorodtam..:(


2009. júl. 7. 16:34
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Ja,és ha elmúlt,akkor miért erősödött a teszten a csík??
2009. júl. 7. 16:35
 2/45 anonim ***** válasza:
48%
hány hetes vagy?
2009. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
62%
Tegnap mi alapján mondta, hogy terhesség? UH-val nézett vagy kézzel vizsgált? Szerintem semmiképp ne törődj bele abba, amit mondott. Egyáltalán nem biztos, hogy nincs ott a baba, én a helyedben felkeresnék egy másik dokit is!
2009. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
78%

jézusom nem hány hetes hanem még az sem biztos hogy terhes!

én a helyedben elmennék másik dokihoz mihamarabb. van ugy hogy elnézik a dolgokat....

kitartás!

2009. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
10 napja késik.A doki tegnap azt mondta,hogy 5 hetes,de biztos hogy nem mert akkor már valamit látniuk kellett volna az uh-n.De ott azt mondták,hogy terhességre utaló jeleket abszolút nem láttak!
2009. júl. 7. 16:45
 6/45 A kérdező kommentje:

Tegnap kézzel vizsgált.Írtam fent,hogy hogy voltak a tesztek.Tehát péntek óta erősödött a teszten a csík,de nem értem miért,hogy ha uh-n meg semmit nem láttak?!

Igen,itt az a kérdés,hogy egyáltalán terhes vagyok-e?

Én már nem tudom mit higyjek.:(

2009. júl. 7. 16:47
 7/45 A kérdező kommentje:

Ma az uh-n nagyon alapos volt a hölgy.Több,mint 10 percen keresztül nézegetett hüvelyi uh-n.

És ez van a papíromon:

Norm.uterus.Nyh:12mm,benne sok apró felritkulások láthatók.Jobb ov.-ban 16mm-es hálós szerkezetű képlet látható(Corpus lutheum?)

2009. júl. 7. 16:52
 8/45 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi biztos lesz belole babuci csak meg elbujt de nemsokara megmutatja magat a dragad!
2009. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Gondolod?De a doki is ,meg az uh-s nőci is azt mondta,hogy ez nem valószínű..:(

Ja,és a doki még azt is mondta,hogy hüvelyi uh-n nem mindig veszik észre a méhen kívüli terhességet.Úgyhogy ha nagyon görcsölök,akkor azonnal menjek kórházba!

2009. júl. 7. 17:01
 10/45 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén szólva nekem csak egyetlen egy dolog furcsa, mégpedig a negatív hcg teszt. Vizeletből csinálták ezt vagy vért vettek?

Egyébként az erősödő terhességi tesztek, a 12 mm-es nyálkahártya és a felritkulás is babát jelez ( mondjuk azt a részét nem értem, hogy miért sok apró felritkulást írtak a papírodra, terhességnél általában azt írják, hogy pl. 6 mm-es felritkulás).

Egyébként pedig várni kell, elképzelhető, hogy tényleg annyira későn volt a beágyazódás, hogy a baba még nagyon pici. Nekem 4+5 naposan semmi mást nem látott az orvos csak a megvastagodott nyálkahártyát, plusz volt két nagyon halvány pozitív tesztem. Egy hét múlva csináltam még egy tesztet (igaz másik fajtát) és az majdnem negatív lett, olyan "haakaromlátomhanemnem" csík volt rajta. Azóta szép nagy pocakom van és a babánk gyönyörűen fejlődik.

Ne keseredj el, több a pozitív jel, mint ami a terhesség ellen szól!

2009. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!