Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok és a...

12 hetes kismama vagyok és a gyöngyösi kórházban szeretnék szülni. Eddig Szelva doktorhoz jártam, de kiderült, hogy a szülésem várható időpontjában (szept. 10.) elutazik. Melyik ugyanolyan kedves és jó orvost választhatnám helyette Gyöngyösön?

Figyelt kérdés
Papp doktorról tudtok valamit?
2008. febr. 26. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia én Csépány doktornöhöz járok és nagyon szeretem biztos te is hallotál róla hogy nagyon felkapot orvos lett nagyon sok kismama jár hozzá szerdánként van a szakrendelésen és keddenként tart magánrendelést én a szakrendelésen szoktam megbeszélni vele mindent és néha megyek magánrendelésre is esetleg próbáld meg nála és jó baba várást.18 hetes kismama
2008. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár már nem aktuális a kérdés,de hátha olvassa még valaki:Dr.Csépány Adriennt én is csak ajánlani tudom,nála szültem,teljesen meg voltam elégedve vele!
2011. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

én nem ajánlom a gyöngyösi kórházat, én befeküdtem a 32.héten. és azt mondta a doktor úr, h elfolyt a magzatvízem, és ocsmányul beszélt velem, majd átvittek b.pestre az I.számú klinikára (koraszülés veszélye miatt), és ott kiderült, hogy minden rendbe van, nem is folyt el semmenyi!

hááát erről ennyit

2011. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!