Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák mi újság...

28 hetes kismamák mi újság veletek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan már a 29. hétben vagyok, de gondoltam írok pár sort...

Nekem a pocakom már jó nagy (105 cm), érzem is hogy korlátoz a mozgásban. Nehezebben mennek bizonyos mozdulatok, a terhestornát is nehezebben tudom csinálni - de ennek ellenére jól esik!

Az éjszakai pihenéssel vannak problémáim. A WC-re járás még elmegy, de kényelmetlen a fekvés. A picikém nem nagyon szereti ha oldalt fekszem, pedig van szoptatós párnám is, amivel egész jó testhelyzetet lehet összehozni. De nekem sem igazán jó oldalt, mert egy idő után megfájdul a bordám. Furcsa...

Ha hanyatt fekszem kicsit laposabban akkor nem kapok levegőt, ha magasabb párnán alszom, akkor meg a nyakam gémberedik el.

Sajnos nagyon vizesedek, 63 kg-ról indultam (átlagos testalkatú voltam) és mostanra már 79 kg-ot mutat a mérleg. És ennek nagy része folyadékfelesleg.

De mindezek ellenére élvezem a terhesség minden pillanatát!

2009. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején elég jól éreztem magam,de ahogy telik az idő,egyre nehezebb. Az alvással,fekvéssel nekem is gondjaim vannak...nagyon nem szeretem az éjszakát,mert ha oldalt fekszem,kislányom rugdos,ha háton,az sem jó mert feszül...de átvészelem. Mondjuk ma nagyon jót tudtam aludni.

Tegnap voltunk 4D-n,kisebb problémák vannak,meg szerintem a súlyai is kicsi:1179g.

A mozgás,nehézkes. Főleg a cipő húzás,zokni...köröm vágásról már lemondtam.Pedig nem nagy a pocim.

Panaszkodni nem szeretek,főleg a férjemnek nem,így örülök,h kiírhattam magamból,Ti is ezt élitek át, úgyhogy gondolom átélitek a helyzetet.

És Te?

2009. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ja és igen,a súlyomról nem is beszélve. 65-ről indultam,most 77,4kg-nál járok.
2009. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nálam ugyanezek vannak, a kényelmes fekvés vagy alvás csak egy szép álom, éjszakai pisilések, nekem is azt mondta a doki hogy az átlagosnál halványal kisebb lesz a lányom de nem baj majd meg nő, egyébként 15-én megyek ultrahangra és már nagyon kiváncsi vagyok mert utoljára 21 hetessen voltunk 4d-n ...és azóta biztos nagyot nőt a kis hercegnőm,

üdv: kismami

2009. márc. 29. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!