Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33 hetes kismamák, mi...

32-33 hetes kismamák, mi újság? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem elkezdett nyílni a külső méhszájam, de ezen kívül minden rendben, és panaszom sincs. Babám élénken mocorog, és nem érzem, hogy mostanában szülni fogok. Simán kibírom még ezt a 7-8 hetet.

Pécsen fogok szülni, és kisfiam lesz.


2010. júl. 8. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, 2.babám és a 25.héttől kezdve 2 ujjnyira nyitva vagyok.Szörnyen érzem magam, már mindenhol fáj, dagad a bokám, és estére igencsak kapkodom a levegőt.A héten a fronttól úgy éreztem, megszülök, de szerencsére még itt vagyok.Kislány lesz, és szerintem örülhetek, ha a 37.hétig bírom.A kisfiammal sokkal könyebb volt, ő 41.hétre született 2 éve.
2010. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

32hetes km vagyok.Nekem már 25hetes korom óta nyitva a külső méhszájam.Néha keményedik a hasam,az orvos sok pihenést javasolt.Az én babám is sokat mocorog,ha jó az idő.Amikor borús,esős olyankor alig akar megmozdulni. :)

Néha fájdogál a pocim(amikor sokáig talpon vagyok,és olyankor be is vizesedek).Remélem,hogy a babám még bent marad legalább 4-5hétig.Már nem olyan sok idő,hamar eltelik.Jó lenne már,ha augusztus lenne. :)

Én Kazincbarcikán fogok szülni,és eddig úgy néz ki,hogy kisfiam lesz.(nem igazán akarja már megmutatni magát az Uh-n)

Kitartást,Boldog babavárást, és majd könnyű szülést minden kismaminak!

2010. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

32 hetes vagyok. Szerencsére zárt a méhszájam. Lányunk növekszik szépen a pocakban, minden nappal egyre erősebbek a mozgásai, nagyon aktív. Sokat szúr a hasam, ezt főleg éjjel érzem, mikor felkelek a menetrend szerinti pisi-túráimra. Persze ez kellemetlen, de nagyon szívesen szenvedek, csak ő egészséges legyen. :)

2010. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kriszta pocok ***** válasza:

Sziasztok!

Én 31 hetes vagyok, a 20-21. héttől nyitva a külső méhszájam, a 29 hetes UH-on, már a középső is nyílni kezdett. Én már a 17-18. héttől sokat pihizek, szinte nem csinálhatok semmit, mert sokat keményedik a pocakom. Még 5 hetet kell kihúznunk manóval, hogy betöltsük a 36 hetet, utána dokibácsi szerint jöhet:), mert nagyobb is egy héttel a koránál.

Lányommal 9 évvel ezelőtt nem volt gond, sőt még túl is hordtam, a 41. héten született.

Most fiúnk lesz, Kristóf lesz a neve, várjuk már nagyon!

Kriszti

31 hetes km.

2010. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!