Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HA az éhgyomri vércukrom 4...

HA az éhgyomri vércukrom 4 alatt volt mindig, akkor mekkora az esély hogy a terheléses rossz lesz?

Figyelt kérdés

Még csak 20 hetes vgayok, de most olvasgattam erról a témáról, és egy kicsit izgulok. Semmi jele nincs hogy gond lenne -nincs magas vérnyomés, se vizesedés, se hízás.

Tapasztalatok?


2009. márc. 28. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak, de nekem sincs magas vérnyomásom, nem híztam sokat, és még nem vizesedem, viszont a tökéletes éhgyomri után kereken 8 lett a cukrom. Szóval nem feltétlen van összefüggés ezek között. Azért nem szabad megijedni! Nálad egyáltalán nem biztos, hogy magas lesz! Ha meg magasabb is kicsit, akkor is javasolnak majd egy könnyed kis diétát, ami nem olyan vészes! Inkább kezeljék, mert kezelés nélkül lenne probléma! Drukkolok neked, hogy te elkerüld ezt! :) Minden jót!

30 hetes kismami

2009. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A cukorbetegség nem derül ki abból,hogy mennyi az éhgyomri cukrod.Nekem is jó volt az éhgyomri,de az étkezések utáni 1.1,5 órával mért értékek nagyon magasak voltak és 3 óra elteltével se ment vissza az alapra.Ne izgulj ezen,majd eljön annak is az ideje!Most csak foglalkozz a kisbaba mocorgásával és élvezd a babavárás minden szép pillanatát:)!

Egy inzulinos anyuka!

2009. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!