Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt olvastam már hogy a...

Azt olvastam már hogy a mélyen fekvő méhlepény a 18 hét környékén még nem a legnagyobb gond. De mi van akkor ha már volt egy spontán vetélésem, napokig erős görcseim voltak, gyakran feszül a hasam (olyan felpuffadt érzés)?

Figyelt kérdés
Plusz a derékfájásaim kihatnak a járásomra néha.
2009. márc. 28. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kímélet, pihenés, fekvés!


Nem tudom, hogy mennyire igaz, amit olvastál, de egy konkrét példát tudok neked mondani: kolléganőmnél is mélyen fekvő méhlepény volt, 28 hetesen bevérzett, elkezdett ugyanis leválni a lepény. Onnantól végigfeküdte a terhességet,de szerencsére kihordta. Az is igaz, hogy még felhúzódhat a lepény, ahogy nő a baba és a méhed, de ha meg neked már volt is vetélésed, szerintem nagyon vigyázz magadra!

2009. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, félrenyomtam, 18 hetesen vérzett be....
2009. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot. Pihenek amennyit csak lehet.
2009. márc. 29. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


A mélyen fekvő lepény önmagában nem gond, van esély , hogy "kapaszkodik" felfelé , hisz még az "elején "vagy. Mindenesetre próbálj sokat pihenni , amennyit csak tudsz , mert a görcsölés nem természetes dolog.


Jó babavárást!!

2009. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!