Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lelki terror? Vagy mi ez?

Lelki terror? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, nem terveztük, de megtartjuk. Szerdán leszek 12hetes. Még otthon lakunk a szülőknél, de ha minden jól megy már nem sokáig. A sulival jövőre végzek, párom már végzett. Van saját lakás, páromnak munka.

DE!

Anyukám hallani sem akar az unokáról. Az elején nagyon ellenezte, hiába mondtam neki, hogy megtartom a babát. 8-9.hétig vitatkoztunk, amikor egyszer olyat mondott, hogy bárcsak elütné a busz, nem lenne semmi baja, meg megmutatja majd, hogy hol van a "dugipénze" amiből majd eltemethetjük. Nem vettem ezt komolyan. De 1hete nagyon beteg anyukám. (Már régóta "beteg", gyógyszereket kell szednie stb.) Van egy olyan érzésem, hogy most már nem szedi a gyógyszereit direkt! Egész nap azt látom, hogy szenved. Nem engedi, hogy orvost hivjunk hozzá. Olyanokat mondd, hogy neki már itt semmi dolga nincsen...Idegileg már nem nagyon tudom elviselni ezt az egészet.


A terhességem előtt, nagyon jó volt a viszonyunk, mident meg tudtunk beszélni, soha egy rossz szóval nem bántott.

Most meg még is ezt csinálja...


Mit tegyek? Nem akarok e terhességről beszélni vele, mert tudom, hogy az csak rontana az állapotán!


2011. júl. 4. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Először is hány éves vagy? A korod ugyanis lehet, hogy sok mindenre választ adna. Másodszor ... Milyen az anyagi helyzetetek? A szüleidnek valamint Nektek a pároddal? Anyukád milyen betegségben szenved? Valamilyen idegeket érintő betegségben, vagy esetleg más jellegű betegségben? Milyen beszélgetés alkalmával mondta azt, hogy bárcsak elütné a busz? Esetleg egyedül él és fél, hogy egyedül maradna? Ezeket mind jó lenne ha elmondanád, írhatsz privátban is ha szeretnél!

32 hetes kismama

2011. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy attól fél az anyukád, hogy „elveszít” téged, ha saját családod lesz?

Hogy érti vajon, hogy „neki már itt semmi dolga sincs”? Mármint, hogy te, a kislánya, felnőttél, és ezért nincs dolga? De hiszen az unokájának is nagy szüksége lesz rá…

Miért ellenezte, hogy megtartsd a babát? Még kislánynak tart hozzá téged? Vagy miért?


A kérdésedre válaszolva, igen, ez eléggé úgy tűnik, hogy lelkiismeret-furdalást akar benned kelteni… arra kéne rájönni, hogy miért.

2011. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

32 hetes anyuka

ne legyél már önző

írjon neked privátba?

mi is kiváncsiak vagyunk.

2011. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Önző???? :D Hát ez meglehetősen vicces. :-) Attól mert azt írom Neki, hogy írhat privátban is, szívesen meghallgatom, az miért zárja ki azt, hogy ide is írjon? Én nagyon sokszor levelezem emberekkel privátban és emellett ide is írok, ha felteszek egy kérdést hiszen aki veszi a fáradtságot és segíteni próbál nekem, az megérdemli, hogy tájékoztassam arról, hogy hasznomra váltak -e a tanácsaik! Egyébként én nem kíváncsiskodom, hanem segíteni próbálok. :-) A kettő közt óriási különbség van!
2011. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!