Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki kikészült? (Kérdésed...

Volt aki kikészült? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
7hetesen átestem mindenen. Középfülgyulladás láz megfázás kiszáradás. Elmúlt de most kezdődik minden előröl. Elkezdtem hányni. Testvérem gyereke egész héten itt volt belázasodott kiderült hogy bárányhimlős lett. Most kell mindenhova menni hogy nem-e kaptam el. Meg most vagyok 12 hetes terhes jönnek a vizsgálatok. Néha úgy fáj a hasam mintha hasba rúgtak volna. Semmit nem bírok enni pedig sok mindent kívánok. Örülök a babának csak kicsit sok. Leginkább a hányástól vagyok kikészülve. Egész nap fekszek az ágyba mert ha elindulok valahova elgyengülök és elkezdek hányni. Más is volt így hogy minden rossz jött és már sok volt? (De mégis örül a babának)
2011. júl. 4. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Kaptam egy ronda torokgyulladást, mire meggyógyultam ki kellett húzni egy fogam, a húzás miatt kaptam az arcomban egy csonthártya gyulladást, majd ezek után egy hányós vírus jött közvetlenül, mindezek mellett a rendes émelygés ami a terhességgel jár.

Hát nem kicsit volt elegem, de a pechsorozat jöhet terhesség nélkül is, fel a fejjel, egyszer vége lesz a rossz korszaknak.

2011. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, más is van így

én 7 hónapig hánytam, 12 kilót fogytam, így mentem szülni. A második terhességem alatt toxikózissal feküdtem kórházban hosszú heteket, miközben az elsőszülöttünk még csak 15 hónapos volt.

DE! Van két teljesen egészséges gyerekünk, és ez minden fájdalmat, hányást, rossz közérzetet megért! Te is túl leszel ezen az időszakon és bár lehet, hogy Te is terhességként és nem áldott állapotként éled meg, de a végeredmény a fontos és hidd el, minden rendben lesz a babával!

2011. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Juj szegénykék!

Kitartást kismama!

2011. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na most kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így. 3-5 hét között volt egy gennyes mandulagyulladásom. Lázzal, torokfájással. Antibót kaptam. Mire helyrejöttem, jött egy fogfájás, amit lehet, hogy húzni kellett volna, de csak "rendbetette" most 5 hét után megint kezd fájni, de még elviselem, bár tudom vissza kéne mennem.

Ja és folyamatosan náthás vagyok.

2011. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 3 hete nem tudok felkelni, csak hányok meg hányok..:(

A nőgyógyász kért a háziorvostól aceton-vizsgálatot, de szerencsére nincs, úgyhogy nem kell kórházba menni:)

A fejem majd szétesik, semmi nem segít, ha megemelem a fejem, belenyilall a fájdalom és jön a hányás.. WC-re is úgy tudok kimenni, ha viszem a vödrömet és pisilés közbe hányok...:( Nagyon nagyon rossz..

Előtte meg meg voltam fázva, pedig akkor még tök jó volt az idő:(

11hkm:)

2011. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy neked is ilyen nehezen indul a terhességed! A terhességem 5-ik hetétől én is hánytam ráadásul állandóan. 3 napig nem ettem és nem ittam, mert mindentől rosszul voltam. Elmentem a nődokimhoz, aki acetont állapított meg a vizeletemben, tehát mehettem a kórházba 2 egység infúzióra.


Szerencsére elmúlt és elkezdhetem élvezni a terhességemet :)


Boldog Babavárást Mindenkinek!


9+5 hkm

2011. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a hányáson kívül, egész nap feküdnöm kéne, mert vérezgetek. szedek gyógyszert, ennek ellenére is előfordul pecsételés.

az előző terhességem maga volt a mennyország, szülés előtt 1 héttel még dolgoztam, hányingerről max. olvastam

most minden reggel rosszul vagyok, a legváratlanabb pillanatban hányom el magam, a fiammal nem tudok egy jót játszani, közben halálra aggódom magam, hogy megmaradjon a babám.

12. hétben vagyok, még egyetlen pillanatát nem tudtam élvezni a terhességnek, pedig nagyon szeretném.

Röviden: megértelek és együttérzek!

2011. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!