Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen köldök-furcsaság?...

Terhesen köldök-furcsaság? Kérem, segítsen, aki tud!

Figyelt kérdés

Mikor megszülettem, volt gond a köldökcsonkommal, ezt tudom, anyu szokta mondani, hogy vadhús is volt rajta, de alapos kezelés után szép köldököm lett, mélyen befelé. Sosem tudtam gyerekként sem úgy bedugni az ujjam, hogy elérjem a végét (gyermeki kíváncsiság). Szoktam tisztítani, muszáj is volt, mert a mélysége megkívánta, nem akartam, hogy véletlenül fertőzés legyen, stb...

Mikor kismama lettem, mindenkinek mondtam, hogy kíváncsi vagyok, nekem hogy lesz majd a köldököm, mert nem tudom, hol a vége(tudom, furán hangzik), és biztos ki sem fog jönni.

A félidő után lassan kezdtem érezni, hogy megindult a köldököm, és nyomódott kifelé, szúrt rendesen. Egy nap azt vettem észre, hogy benyúlva elérem a végét, és megijedtem, mert egy keményre száradt végre akadtam, olyan, mint egy pici, keményre száradt köldökcsonk-maradvány. Egyre jobban látszik, ahogy jön kifelé a köldököm, nem lehet kiszedni, mert tényleg hozzám van nőve, szóval nem kosz, vagy ilyesmi... Már a férjem is látja, mikor benéz a köldökömbe, ő sem érti, anyukám sem. Jövőhéten megyek UH-ra, gondoltam, szólok a nőgyógyásznak, de félek, hogy mit fog szólni... Szerintetek lehetséges, hogy 24 évig megmaradt nagyon mélyen egy kis darab köldökcsonkom? Félek, hogy operálni kell, vagy kijön teljesen a 9.hónapra, és elég csúnyán fogok kinézni...

Valaki hallott már ilyenről?


2011. júl. 7. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az csak száraz bőr és egy kis faggyú amit nem tudtál kimosni. Nekem is van, nehezen jön le, de nem a köldökcsonk :)

Olyasmi mint a bőrkeményedés. Tulajdonképpen az is.

2011. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy a köldökcsonk darabja nem marad évekig (24 évig meg semmiképp) a köldöködön :) Az a darab, ami leszárad, néhány héttel a baba megszületése után leesik.
2011. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, megvan a rejtély :)

A köldököm közepében egy szemölcs van :D

Fura nekem is, de ez van...

2011. júl. 14. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!