Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy működik a genetikai...

Hogy működik a genetikai tanácsadás? Mit csinálnak ott?

Figyelt kérdés

Jövő 7 csütörtökön kell mennem genetikai tanácsadásra,mert alacsony lett a MoM érték:0,64

Nagyon félek,főleg az eredménytől,de bízok a legjobbakban...

Köszönöm a válaszokat!

18 hetes km.


2011. júl. 7. 17:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Dokim is ezt mondta és ezért is reménykedünk hogy csak az miatt alacsony!Kedden már többet tudunk.Addig pedig csak bízunk....
2011. júl. 7. 21:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyugi! Már többször is leírtam itt,hogy engem az Istenhegyi úti klinikán vizsgáltak a 12 .héten. Az országban ebben ők a legjobbak. Az uh tökéletes lett, a vérvétel negatív, bár az egyik értékem alacsony lett, de a genetikus mondta,hogy ne foglalkozzak vele,mert még is a határ alatt vagyok jóval, ezért negatív az eredményem. Felkészített,hogy lehet,hogy ezért a AFP-m is alacsony lesz ,de azzal ne foglalkozzak,mert annyira elavult vizsgálat,hogy a magyar nőgyógyász társadalom nem is érti,hogy miért használják még mindig. De én egyébként is ide akarok visszamenni 18. hetire, ott úgy is látszik,ha Isten ne adja, gond van. De ha már a 12. hetin tökéletes lett az uh-om, akkor gondolom nagy baj már nem lehet. Szóval nyugi!
2011. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Óóóó ne aggódj! Van még itt olyan védőnő, aki hisz az afp vizsgálatnak????? Elég butus dolog! Persze utánajárást igényel a dolog, de ijedtséget nem nagyon! Ha teheted végeztess el egy quartett tesztet (még beleférsz, nekem is kb. 20-21 héten csinálták), ami 85-90%-os bizonyossággal szűri ki a rendellenességet (pontosan 4-et vizsgálnak). Ha ez negatív lesz, én a helyedben nem csináltatnék vetélési kockázattal járó magzatvíz mintavételt! Én is ugyanígy jártam 3 éve, ijesztgettek, aztán a dokim megcsinálta ezt a vérvételből álló vizsgálatot, nagyon nagy arányszám jött ki rá, hogy nem beteg a babám, nem is csináltattam magzatvíz mintavételt. Teljesen egészséges kislányom van.
2011. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!