Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismami, aki...

Van itt olyan kismami, aki januárban szül?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?Mennyit híztatok?Hogy viselitek a várandósságot?Esetleg tudjátok-e már a baba nemét?...Szóval mindenre kíváncsi vagyok!
2011. júl. 7. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én január végén fogok szülni.

Az 5.hét végétől a 7.hétig majdnem mindennap hánytam. Nagyon rosszul voltam. Szerencsére ennek vég, de helyette van szédülés. Egyszer majdnem el is ájultam.

Hízni sajnos nem híztam, fogytam 3kilót. Le se merem írni most mennyi vagyok:(

Ma voltam a 12hetes uh-n. Nagyon nagy élmény volt. Mozgott össze-vissza, járt a keze lába, nagyon édes volt:) sajnos a nemét még nem tudjuk.

12hkm

2011. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia. én január végén szülöm majd meg a második babámat. hízni nem híztam, inkább fogytam, pedig nem is hánytam. eddig teljesen jól érzem magam. hétfőn voltam a 12 hetes uh-n 21mm bpd 59mm crl 8mm humerus 9mm femur. te hogy érzed magad?
2011. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia én hivatalosan január 7. de ultrahang alapján 2-3 hét mulva, kedden megyek a 12.heti ultrahangra, sajnos a héten insulinra állitottak, és most kicsit begyulladtam de csak jövöhéten tudok enni a dokimhoz..
2011. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én január 5.-re vagyok kiírva.Az elején eléggé fájt a derekam,de most csak az állandó pisilhetnékem maradt.Már nagyon várom,hogy érezzem a baba mozgását.Eddig 1 kg híztam. A baba nemét még nem tudom, talán jövőhéten az ultrahangon kiderül :)

2011. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg én is január 7-re vagyok kiírva, de szerintem január 3. :o) Nekem ő már a második baba, úgyhogy most ezt egy picit jobban viselem, nem hányok naponta 5x! :o) Van, hogy két három nap is kimarad! Viszont borzalmasan sok a gyomorsavam és rengeteget fáj a gyomrom.

Nem nagyon engedhetem meg magam a rosszul léteket, mert a 16 hós lányom kocka lázban ég! :o)De azért megpróbálok minél többet piheni, mert a méhszájam már most 3100-as!

A hasam már akkor, mint a lányommal kb 20. hét körül,már most egy kis bálna vagyok!

Hízni eddig még nem híztam, a lányommal is csak +7 kg-val mentem szülni a 41. héten.

Azt mondta a doki, hogy 60-70%, hogy kisfiú! Még nem élem magam bele nagyon, de a lányomnál is megmondta a 12. héten, hogy 80%, hogy kislány és az is lett! :o)

2011. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Január 17-re vagyok kiírva, második baba.

Most semmi bajom, csak a vérnyomásom alacsony és emiatt folyton álmos vagyok,de ezen kívül tényleg semmi gond.


Ma volt 12 hetes UH, neme nem derült ki,de egészséges,minden oké.

2 kilót híztam eddig,ami szerintem jó (első babával ilyenkor már 5 kg is megvolt).


Ja,még annyi,hogy a meleget nagyon pocsékul viselem,alig tudok kint talpon lenni napközben,sőt,ha tehetem ki sem megyek.

2011. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk decemberben fogok írni, azért remélem írhatok!:) Én 16 hetes leszek holnap! Nálunk már látszott pár napja a kuki!:))) A 12 hetesen egy nagyon jó géppel vizsgáltak, egy nagyon elismert doktornő és kislány tippelt. Szóval ilyenkor még elég bizonytalan!

Én eddig nem híztam sokat, viszont előtt igen. Letettem a cigit és kb. 7 kg jött fel rám. Szóval ahogy majd lehet beindul a kemény fogyókúra! Egyébként teljesen jól vagyok, nekem nem sok bajom volt az elején se!

Remélem karácsonykor már velünk lesz a pici!

Jó egészséget Nektek!

2011. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Örülök,hogy ennyien írtatok!Én jan.11.-re vagyok kiírva.Szerencsére eddig minden rendben,nem voltam rosszul és elég jól viseltem a terhességet.Kb.2kg-ot híztam eddig.A héten voltunk 12 hetes genetikai UH-on,minden oké,de még nem tudtuk meg a baba nemét,pedig nagyon kíváncsiak voltunk rá,mert már van két kislányom és szeretnénk egy kisfiút is.Na de a lényeg,hogy egészséges legyen.A meleget,ami ma is van én is nehezen viselem és most fáradékonyabb is vagyok,de ez legyen a legnagyobb bajunk!Mi szerintem majd olyan 20-21hetesen elmegyünk 4D-re,mert az egy nagyon nagy élmény.Remélem még majd írogatunk egymásnak,kedves kismamák,addig is vigyázzatok magatokra és fő a pozitív gondolkodás!Sziasztok!

2011. júl. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!