Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba méretei 32. hetesen...

A baba méretei 32. hetesen BPD 88mm, 2400g, méhszáj 1,5-1-0-0. Végig tudom vinni a kiírásig?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hétben 2x kellett költöznünk két különböző albérletbe. Segítségünk nem nagyon volt így a pakolás szempontjából főleg én pakoltam össze. Sokat idegeskedtem a költözés miatt, főleg azért mert 33. hetesen közölte velünk a főbérlő, hogy eladja a lakást. (Már be volt rendezve a babaszoba) A baba méretei 32. hetesen BPD 88mm, 2400g, méhszáj 1,5-1-0-0. Ezeket figyelembe véve, illetve, hogy nagyon sok sressz ért, és még most kell megint kipakolni, valamint szúró, nyilalló érzésem van a méhszájnál, szerintetek meddig lehet kihúzni? 35. hetes vagyok most
2009. márc. 29. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lassabban pakoljatok ki, és lehetőleg ne Te, kérj segítséget: párodtól, nagyszülőktől, barátnőtől, akárkitől. Feküdj többet, mint általában-de ha még egy hetet kibírtok, az már nagyon jó. A 36. héttől biztonsággal megszülethet a baba.
2009. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is végigcsináltam terhesen ugyanígy mint Te,plusz anyósék agyon idegeltek.42 hét végén indították a szülést.Hozzáteszem sokat görcsöltem már 30 hét után.

Lett egy nagyon nyugtalan hasfájós sosem alvó gyerekem,aki csak és kizárólag nálam maradt el még 1,5 évesen is.Majdnem 2 volt amikor már rá mertem bízni az apjára,hogy nem bőg veszetten utánam.A másikkal nyugalom volt a terhességem alatt,41 hétre született és a nyugalom a kiegyensúlyozottság szobra.Egy édes kis mosolyalbum.

Ne idegeskedj,ezzel csak ártasz magatoknak.Bár van aki azt mondja így is nyugodt babája lett.A szúró nyilaló érzést a méhszalagok nyúlása okozza.Teljesen ártalmatlan természetes.Nyugodj meg!!


Boldog babavárást.

2009. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj nem idegeskedni. Persze tudom könnyű ezt mondani! A tesómék ma költözködtek, ő 36 hetes.Mondta, hogy keményedett a hasa, de ezek csak a megterhelés miatt, este már pihent egy kicsit és jobb volt neki. Próbálj pihenni, majd ki lesz pakolva.Ha mindennap csak keveset dolgozol, és közbe leülsz amikor jólesik akkor nem lesz baj!
2009. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha valami oknál fogva most megszületne a babád, nem lenne semmi gond, megfigyelés alatt maradna kisebb ideig, de különösebb probléma elvileg nem állna fenn. Legalábbis nekem ezt mondta az orvosom, mert én is 35 hetes vagyok és rákérdeztem, hogy "mi lenne, ha most..."


Mendenesetre nyugodj meg, és lassíts! Amennyit tudsz, pihenj! Kérj segítséget a pakolásban, szerintem bárki szívesen melléd áll. Osszad be a pakolnivalót, ami réár, hagyd a végére!

Amúgy szerintem még kihúzhatod. A méhszáj eredményeit figyelembe véve, ha nem is végig, de gondolom még egy-két talán három hétig is. Legalábbis én ezt kívánom neked szívből!!

2009. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató hozzászólásokat, próbálok nyugodt lenni, főleg most, hogy nagyon szupi albérletet találtunk.


Csak nagyon rossz érzés, hogy az utolsó hetekben ahelyett, hogy a szülésre és a babánkra tudnék készülni, ilyenekkel kell foglalkozni.


A baba méretei alapján az UH 2 héttel idősebbnek mutatja, emiatt se jöhet hamarabb?


Örülnék ha bent maradna végig, és utána nyugodt baba lenne.

2009. márc. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!