Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérváriak! Akiknek a kórházb...

Vav22 kérdése:

Fehérváriak! Akiknek a kórházban csinálták a 18. heti genetikai uh-t, elkell menni utána külön nőgyógyászhoz is vagy ha ott minden rendben van akkor nem kell?

Figyelt kérdés
Mivel senki semmit nem mond és fogadott dokim nincs, így mindig csak találgathatok, hogy éppen mikor mi van :S
2009. márc. 30. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell elmenni külön nőgyógyászhoz. Én is a fehérvári kórházban voltam 18. heti uh-on, rendben volt minden, és én utána csak a szokásos havi orvosi vizsgálatra mentem legközelebb.

23 hetes kismama

2009. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ezt akkor úgy érted, hogy ez kiváltja a szokásos havi nőgyógyászt? Mert pont akkor lett volna esedékes a szokásos havi nőgyógyász, de én úgy gondoltam, h ha ott rendbe volt minden az uh-n, az a lényeg, hiszen azért járunk nőgyógyászhoz, h megnézze rendben van -e minden. Nem? Amúgy köszi a válaszod!
2009. márc. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!