Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden alkalommal rosszul...

Minden alkalommal rosszul leszek NST-n. Elvileg valami eret nyom az a gumis bigyó, valaki valami megoldást tud?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok 19 éves,kb 5-6x voltam nst-n,és állandóan rosszul vagyok minden egyes alkalommal és már szószerint kényelmetlenül érzem magam.Azt mondta a nővérke hogy csak velem fordul ez elő.A vasat szedem rendesen(neo ferro folgamma) de a vérképem igy se jó.Egyszer elájultam még a buszon is.Pár napig bent voltam és ennyi..A doki szerint nyom valami eret az a gumis izé és attól leszek rosszul mindig,a lényeg mi a francot csináljak szerintetek??
2011. júl. 8. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

35 hetesen már 5-6szor voltál? Úgy tudom csak 36 hetesen kell menni az elsőre, és hetente csak 1szer...

Egyébként meg, ha eddig fekve végezték a vizsgálatot, akkor kérd meg a dokit, hogy inkább ülve tegyék rád. Én is inkább így szeretem.

2011. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kimondottan ülve (ültem),mikor csinálták,és nagyon kényelmes volt.

Nem kell feküdnöd ha nem szeretnél.

2011. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ültem, sokkal jobb volt. Kérd meg, hogy ne kösse rád, hanem had fogd az érzékelő feje te kézzel. Simán a helyén tudod tartani, én is úgy csináltam. Kitartás, már a finisben vagy! :)
2011. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ilyen sokszor voltam mert a lepényem már I fokban érett ezért hamarabb kellett mennem és igen heti 2X.Féligmeddig ülő helyzetben vagyok,szerintem ha feküdnék akkor lenne igazán jó csak nemtudom hogy ott meglehetne-e oldani a fekvést..valami napozóágyszerű valami.Ez a fogós dolog jó ötlet!Köszönöm a válaszokat :))
2011. júl. 9. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!