Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Titeket hogy szokott...

Kismamik! Titeket hogy szokott megvizsgálni a dokitok? Minden alkalommal van hüvelyi vizsgálat /kézzel/, vagy csak uh?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van hüvelyi is! Megnézi,hogy esetleg van-e fertőzésem és hogy zárva van-e a méhszájam!
2011. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokimnál nincs is uh úgyhogy nekem az csak 3x volt kötelezően a kórházban. Mindig megnézi a méhszájat kézzel és megméri a pocakot mekkorát nőttünk.és hallgatunk szívhangot. 38.héttől csak a kórházban vizsgál nst-t nézi meg eddig kétszer voltam ott nem nézett meg alul
2011. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Uh kórházi volt mindig, a terhességem első két trimeszterében alig volt hüvelyi vizsgálat (1., amikor poz. lett a teszt, akkor nézett, utána nagyon sokáig nem), nem is bántam, egyáltalán. Teljesen problémamentes terhesség volt, szóval minek ott matatni. A 3. trim.-ben természetesen többször megnézett, hogy hogyan áll a méhszáj.
2011. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 1X megyek hozzá, mindig megvizsgál bimanuálisan, aztán UH. Első terhességemnél is így volt. Különben honnan tudná, hogy zárt-e még a méhszáj?
2011. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4 hetente uh (ajándék 2 db képpel) és manuális vizsgálat.

Így vette észre a 22.héten, hogy nyitva van a méhszáj

2011. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

30.héten volt először kézi vizsgálat, utána 36. héten. Aztán a szülés előtti napon.

Én nem akartam, hogy "túrjon", megbeszéltük, hogy megleszünk enélkül is. Szerencsére ő sem erőltette.

UH mindig volt.

2011. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Most váltottam dokit, az első babánál mindig "túrkált" a dokim, most meg egész fura hogy nem volt még ilyen.
2011. szept. 14. 15:16
 8/9 sumergo ***** válasza:
Nekem mindig megnézi a méhszájat, ez engem is megnyugtat. Különben honnan tudhatnánk, ha elkezdenék nyílni, esetleg túl korán?
2011. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta,hogy mivel a méhlepény rálóg a méhszájra nem csinál belső vizsgálatot, eddig csak uh volt.
2011. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!