Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6hetesek hogy vagytok?...

5-6hetesek hogy vagytok? Kinek milyen tünet van ha van?

Figyelt kérdés
nagyon ritkan szúrka érzés,nyugtalan alvas,par óranken pisi.ennyi.
2011. júl. 9. 08:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jah meg ingerültebb
2011. júl. 9. 08:54
 2/12 A kérdező kommentje:
meg a haspuffadás :-)
2011. júl. 9. 09:05
 3/12 anonim ***** válasza:
gyakrabban járok pisilni, fájdogál a derekam, feszül a mellem
2011. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Puffadás féle, gyakori pisi, a mellem nekem nem fáj, és olyan fura érzés a méhembe.Nehezen alszom el, és nagyon korán kelek, ami nálam furcsa:)pedig olyan fáradtnak , kimerültnek érzem magamat mintha maraton futottam volna.Néha erős fejfájás.Kb ennyi
2011. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mellbimbó fájdalom,enyhe hányinger,néha has szúrka és én sem alszom jól.Eddig mindig nagyon éhes voltam falási rohamok jöttek rám de úgy 2-3 napja meg semmi nem akar finom lenni.Általában olyan kajákat kivánok amit ezelőtt nem ettem meg és eddig jól is esett, de most már mire beszerzem nem kell.
2011. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez kimaradt,ingerült vagyok mert mindig csak a szexen jár az eszem és sajna el vagyok tiltva tőle .-(
2011. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sziasztok, hasszurka, enyhe derékfájás, hiszti, jókedv, bágyadtság, akármikor elbóbiskolok, de igazit nem tudok aludni... a melleim néha túlfeszülnek, néha meg nem is fájnak, közben meg aggódás, mert az előző terhességem elhalt az 5. héten és csak a 9.-ben tudtam meg, akkor vetéltem el :( most számolgatok, hogy mikor menjek dokihoz, túl korán sem akarok, de már akarom látni a szivverését. na majd akkor kicsit megnyugszom.
2011. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

11.30-as: mit teszel ha fáj a fejed? mert az nekem is szokott...

előző voltam

2011. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én sem tudok aludni, ill. este korán elalszom és utána egész éjjel fent vagyok hajnalig. Hasszúrka meg mensis görcs és a melleim leszakadnak . Állandó pisilés és az aggódás a babámért:) Hisztis vagyok és mindenen tudnék sírni és lusti lettem. Ja és állandóan tisztálkodnék és már gyakoribb az émelygés.

2011. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16:21 tudom mit érzel 2009 1 spontán vet.5hét 6nap 2011 missed ab.8-9.héten életjel hiánya miatt. most 5hét4nap a mai napon. utrogestant szedek, Clexane szurit, MagneB6, folsav és bízom minden ok most.16.-án első Uh...de életjel az később lesz.szorítok magunknak.Én is sokmindenen felhuzom magam meg ijedezni szoktam, rem. ezektől nem lesz baja
2011. júl. 9. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!