Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6hetesek hogy vagytok?...

5-6hetesek hogy vagytok? Kinek milyen tünet van ha van?

Figyelt kérdés
nagyon ritkan szúrka érzés,nyugtalan alvas,par óranken pisi.ennyi.
2011. júl. 9. 08:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes vagyok, de ezek szerint, akkor nekem egyelőre még jó dolgom van. Én úgy alszom, mint a bunda, 10-12 órákat egyben, aztán délután is becsúszik 1-2 óra alvás :)

Nekem az émelygés most elmúlt, mióta elkezdtem szedni a terhesvitamint.

Nekem a hasam szokott fájni, de bekapok rá egy Magne B6-ot és már nem is fáj.

Nekem ami rossz, hogy nincs étvágyam. Mármint az se olyan rossz, mert van rajtam felesleg. Csak eddig megszoktam mekkora adagot bírok megenni, és furcsa, hogy most a felét sem. Inkább többször eszek egy nap, 5-6-szor, és hirtelen tudok megéhezni, na ez az ami még furcsa.

Cicifeszülésem is van, de csak néha fáj nagyon, amikor véletlenül belekapok, vagy ráfekszem. Azt is megszoktam, hogy mekkora, és nőtt, és így csomószor belekapok :)

Nekem pisilési inger még tűrhető, reggel a legrosszabb, mindig arra kelek, hogy majd be pisilek. Pedig még úgy tudnék aludni :)

Ja és az érzékenységről ne is beszéljünk, eddig is érzékeny voltam, na most meg már mindenért ki tudok akadni :)

Így felsorolva azért nekem is van 1-2 tünetem, de egyelőre nem rosszként élem meg őket, még nem zavarnak a napi rutinban :)

2011. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
16.22-nek, több dolog is bevállt, volt , hogy elég volt hogy ettem pár falatot és elmúlt a fejfájás, de legtöbbször nem, ilyenkor megiszok egy pohár gyenge cickafark teát(nagyon jó fejfájásra) és utána bekenem a homlokomat kínai balzsammal.
2011. júl. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!