Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megijedek valamitől mért...

Ha megijedek valamitől mért jön a szurka érzés?

Figyelt kérdés
de baj nem lehet belőle?
2011. júl. 9. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmondanád pontosabban mi a baj?


A terhesség alatt előfordulhat, hogy szurkál a méhed, hiszen feszül, nyúlik. Ez nem feltétlen baj, ez csak a dolog velejárója.

Ha nem csak kellemetlen a dolog, hanem fáj is, és esetleg görcsölsz, akkor nincs mese: irány a doki!


Mi az, hogy megijedsz valamitől?

A terhességgel kapcsolatban van, hogy pár dolog aggaszt és olyankor szurkál a hasad? Mert ez a dolog együtt járhat. Ilyenkor érzékenyebb a lelked, tested, és a fájdalom is erre az érzékeny pontra sugárzik ki.

2011. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem teljesen normális. Ha megijedsz, ha ideges vagy, akkor rögtön jönnek ezek a tünetek. Nekem pl. az első terhességem második trimeszterében kezdődtek a szurkák az ijedtségtől, most 9 hetes vagyok, és azt vettem észre, hogy ha ideges vagyok vagy megijedek, akkor nem szurkál, hanem bezsibbad az egész hasam pár másodpercre. :)
2011. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Ezt meg tudom erősíteni mert nekem is ez van, amikor ideges leszek vagy megijedek akkor zsibbad. Remélem nem árt a babának.

Boldog babavárást.

2011. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szerencsére mostanában nem ijedek annyit és így csak alapba jön a szurka érzés:) persze akkor se és most se kelemetlen.2terhességem sikertelen volt :( remélem vele minden ok. 6hetes:)

2011. júl. 12. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
6hetes vagy?mert nem ezzel kezdted.ez normalis,ne aggodj,nekem 2honapig nagyon szurt,fajt.A szerencsesebbek nem erzik:)Az elozo kismamaknak irom,hogy en azt az erzest,amirol beszeltek,en ugy mondanam,hogy elnehezedik hirtelen a hasam,ha kiabalok vagy hangosan beszelek,amikor elso trimeszter volt,akkor meg hajolasnal is volt ez a fura erzes.Biztos nemjo a babonak,ha kiabalok,mergesen,de neha nehez uralkodni es akkor jon ez a hirtelen elnehezedes...
2011. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!