Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 10 hetes terhes...

Jelenleg 10 hetes terhes vagyok, két hét múlva kell mennem UH-ra. Ez már genetikai vizsgálat lesz? Sima UH-t csinálnak vagy hüvelyit? Ha az utóbbit az kb. milyen, mert nekem még nem csináltak csak simát?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasi uh-t csináltak a 13. héten.

Ha jól tudom hivatalosan a 18. hetit hívják "genetikainak".

2008. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nem genetikai vizsgálat,majd 12. héten né

zik a tarkóredőt.Nekem hüvelyi volt, legtöbb helyen a 12. hétig az van,nem tudom nálatok mi várható.Ha hüvelyi, nem kell félni,nem fájdalmas,csak kicsit hideg:-)Egy hosszabb rúdszerű tárgyat képzelj el.Kicsit forgatja.miközben nézi, de nem fájdalmas tényleg.

Gratula a babához!

2008. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi látom két hetet írtál,nem most mész,bocsi
2008. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2008. febr. 27. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes terhesen a tarkóredőt mérik meg, aminek az eltérése genetikai rendellenességre utalhat. Ezt hüvelyi UH-val nézik, a pontosság miatt, miután ilyenkor még pici a baba. 18-20 hetes terhesen lesz komplex genetikai UH, de az már hasi.
2008. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lényegében akkor a fél terhességem végig izgulhatom, hogy minden rendben van-e? A 4D UH-t mikor érdemes már kérni?
2008. febr. 27. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
4D uh-ra a 24-26. hét környékén érdemes menni, addigra már szépen kifejlődik.
2008. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!