Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes. Ha kisebb a babám...

37 hetes. Ha kisebb a babám mérete, kevesebb a magzatvíz elég érett a lepény, nyitódom akkor elképzelhető hogy császároznak? Holnap kell befeküdnöm.

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az orvosod mit mondott erre?

Nem csak azért kell befeküdnöd, hogy jobban tudják figyelni a baba ellátottságát?

2011. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 judavi ***** válasza:
100%

a kisebb méret lehet a kevesebb magzatvíz miatt. szülés előtt 12 órával az uh-on 3300g volt a gyerek, mire megszületett 3960g lett :)

A helyzetem hasonló volt (IV. stádiumú lepény), csak én már a 41. héten voltam, természetes úton született. kicsit lassan ment a dolog (20 óra), de meglett :) Ma 2 hónapos.

Jó egészséget!

2011. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

38 hetesen szültem, a 37. héten ugyanez volt, csak nyitódás nélkül.

Ha a babád befordult, ilyen jó "paraméterekkel" inkább egy normál szülésnek van esélye. A doki mondta, hogy császár lesz?

2011. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem kevés magzatvíz és túl kicsi baba miatt fektettek be, pár napon belül seperc kikapták a 37. héten
2011. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szintén kisebb volt a baba, nyílt a méhszáj, bár a magzatvíz jó volt, a lepény viszont megfelelő érett volt, nem volt elöregedve, végül spontán szültem a 41. héten!

A baba mérete genetika is lehet, már 1 éves a lánykánk, most se vasgyúró, pedig elhiheted mi finomakat eszik :)

boldog babavárást és könnyű szülést!

2011. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem a 40+5. héten fektettek be elöregedett lepénnyel (30. héttől 3-as volt) és kevesebb víz miatt, bár én nem nyíltam. 41. héten indítottak volna, de mivel belekakilt a vízbe császároztak. Viszont alapvetően ezek miatt még nem császároznak, csak ha baj van (pl nem jó már az áramlás)
2011. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

így van, én vagyok, akit császároztak, nem volt jó már az áramlás sem, szívverés beszűkült, baba sokkal kisebb, mint kellene, és teljesen zárt voltam. nem is indítottak.

majd írj, mi volt!

2011. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!