Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek született meg a kiírtnál...

Kinek született meg a kiírtnál jóval előbb a babája mint kelett volna? Minden rendben volt utána?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
35+5 re született a kislányom, koraszülött osztályra került gyenge orrszárnyi légzéssel.Miattam ödémás volt és alacsony vércukor szintje volt. Ezek elmúltak. Az elején 2 napig kihányt mindent,inkubátorban volt infúzión, kimosták a gyomrát. Aztán besárgult.Szóval volt baja,de nem komolyak. Most 7 hetes a gyomra nagyon érzékeny,de amúgy nincs már más baja. Szépen fejlődött, sokat nőtt és mindenben megfelel a korának.
2011. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem kisfiam34-hétre született 19-én lesz 7-hónapos.Már kuszik is és próbál mászni.Elején 3- napot inkubátorba volt első nap kapott légzés támogatást, másnap már hála istennek nem kellet neki.Nekem is besárgult infuziót is kapott.3-Hetett volt bent a Péterfi kora osztályán amig megeresődött akkor hozzhatuk haza.Makk egészséges.Miért kérdeze?
2011. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 31 hétre szültem a fiamat, aki azóta 10 és fél éves, és makkegészséges amióta hazajöttünk a kórházból. 5 hetet töltöttünk bent, nem mondom- voltak problémák lélegeztetni kellett stb. de azóta még megfázni is ritkán fázik meg.

Második fiamat, aki most lesz 10 hónapos 37. héten szültem teljesen komplikációmentesen, egészséges mint a makk és 4 nap után itthon voltunk.

Most várom a 3. gyermeket, 22.hétben vagyok, és remélem 37-38 hétig marad bennt.

2011. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!