Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti mit esztek ebben...

Kismamik! Ti mit esztek ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
Én sajnos a terhességem előtt sem bírtam egyáltalán a meleget most meg pláne. Gyakorlatilag reggelit tudok szendvicset enni, onnantól már csak dinnyét meg barackot ezt eszem egésznap, ha meghalnék sem bírnék enni rendes kaját, viszont félek, hogy árt a babának, meg nehogy leessen a vércukorszintem. Ti h vagytok ezzel?
2011. júl. 10. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A dinnye és a barack,nagyon jó,de próbálj meg magadba erőltetni egy pár falatot...!Például azt amit éppen megkívánsz!
2011. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsökben van annyi gyümölcscukor, hogy nem fog leesni a vércukorszinted.
2011. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én épp ma készítettem gyümölcskocsonyát - nagyon finom, laktat, és még a cukrom miatt sem kell aggódnom.

Leírom neked a receptet, hátha hasznát veszed:


1 fél literes kefírt (vagy 2-3 kisebbet, ha nincs fél literes), 3-4 evőkanál porcukrot, és két evőkanál zselatint összekeverek és felfőzök picit (épp, hogy csak melegedjen, nem kell, hogy rotyogjon), majd hagyom lehűlni.

Egy tejszínhab pótló port összekeverek másfél deci tejjel, és hozzáöntöm a kihűlt masszához, majd belerakom a kicsire vágott gyümölcsöket (őszibarack, meggy, cseresznye, ami tetszik - az sem baj, ha befőtt) és folpakkal bélelt tálba töltöm, majd beteszem a hűtőbe két-három órára, és hagyom megszilárdulni. Kocsonyás állagúnak kell lennie, akkor jó.

Mikor kész, kiborítom egy tányérra, és felszeletelem. :)

Kellemes, hűvös(!!!) kaja, és nagyon finom. Nekem nagyon jól esett ma, kiegészítve egy-két szelet vajkrémes kenyérrel. :)

2011. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, főleg az utolsónak, holnap ki is próbálom !:)
2011. júl. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!