Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismamik hogy vagytok?

10 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, bar lassan 11 hetes leszek, de gondoltam meg beleferek a kerdes korbe :) sajnos en a hanyos-rosszuletes kismamak taborat erositem :( 6. hettol hanyok, es sajnos csak egyre durvabb, ma epet is hanytam, szornyu. minden mas oke :D es Te? hogy vagy?
2011. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én jól vagyok, köszi! :)

Mondjuk én amúgy sem voltam olyan rosszul. Szerencsére semmi elviselhetetlen nem volt eddig. :)

És te?

2011. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ma töltöttem a 10. hetet.

Jól vagyok a reggeli és esti émelygést és a fáradékonyságot leszámítva.

Második baba lesz.

És te?

2011. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak most kezdem a 10. hetet. 5. héttől émelygek és extra fáradt vagyok! 7. héttől nagyon durva hányinger van egész nap! :( Még 2-3 hét és talán vége a rosszulléteknek! :) Te hogy vagy?
2011. nov. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is jól vagyok, bár nem tudom pontosan, hogy hányadik hétnél járok. Rendszertelen volt a menstruációm, ezért nem tudták egyértelműen megmondani. Egyébként a 6-7-8. hét környéke volt rossz, de kiderült, hogy az is jobbára a terhesvitamintól.
2011. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma töltöttem a 10. hetet. Már jobban vagyok de volt pár hét amikor nagyon rosszul voltam.

Második baba lesz. Van egy 2 éves kisfiam. Vele semmi bajom nem volt el is felejtettem hogy terhes vagyok.

Remélem kislány lesz azt szeretnénk mind a ketten :-)

2011. nov. 8. 12:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Tegnap. 20.56-os vagyok.

Nekünk is kisfiunk van, ő még csak 1 éves múlt, de így alakult, hogy korán jött a kistesó.

Mi is kislányt szeretnénk!

Drukkolok, hogy nektek is valóra váljon az álmotok!

2011. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
01.21-es vagyok. Nekem másfél éves kislányom van és mi kisfiút szeretnénk most :)
2011. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom akinek van már egy kisfia az kislányt szeretne akinek kislánya van kisfiút :-)

Nagyon szeretném ha kislány lenne de az a legfontosabb hogy egészséges legyen.

Ha fiú lesz hát fiú lesz akkor fiús anyuka leszek :-)

Remélem minél hamarabb kiderül, már nagyon kíváncsi vagyok.

2011. nov. 9. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kivancsi vagyok, Kisfiu vagy Kislany van a pocakban ?:))
2012. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!