Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgozhat várandósan...

Meddig dolgozhat várandósan egy takarítónő?

Figyelt kérdés
Nem álmaim munkája, négy órában takarítok irodákat és pár wc is persze beletartozik, két évig kerestem munkát de ezt az egyet találtam ahol be is jelentettek. Nemrég lett pozitív a tesztem, nem szólok még addig a munkahelyen amíg ultrahang nem támassza alá a terhességet.Nem tudjátok, hogy meddig lehet ilyen munkakörben dolgozni??Kukaürítéshez és wc takarításhoz kesztyűt használok, és vegyszert sem visszük túlzásba, mert nincs:D. Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szívod be egyfolytában a vegyszerek szagát, akkor nem hiszem, hogy baj lenne, főleg, hogy amúgy is kesztyűben dolgozol.

Ilyen esetben azt mondanám, hogy addig dolgozz, amíg bírod.

Én egy festéküzem mellett dolgoztam, naponta szívtam a hígítószagot, ami néha égette is a szemem. Na erre a dokim azt mondta, hogy nana, ilyet terhesen ne csináljak, menjek táppénz!

2011. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is takarítottam. 23 hetesen hagytam abba, mert akkor már sokat keményedett a hasam és a doki kiírt táppénzre. Mivel nem ülő munkáról van szó, ezért addig csináld, amíg bírod.

34 hetes km

2011. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!