Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a normál magzati súly...

Mennyi a normál magzati súly 20 hetes korban?

Figyelt kérdés
Nem az, amit a neten írnak, hanem konkrétan az uh vizsgálati eredmények érdekelnének, mert aggódok, hogy túl kicsi, bár a doki nem mondta,hogy baj lenne, hanem azt, hogy ez csak becsült adat...
2008. febr. 28. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 hetes korban nincs olyan, hogy túl kicsi vagy túl nagy, napról napra fejlődik, azt ultrahang meg nem 100%-os, az tényleg csak egy becsült adat. Még utolsó napokban sem kell azzal foglalkozni, hogy mit mutat, majd ha megszülöd, akkor tudni fogod, mekkora. Nekem szülés előtt azt számolta ki az uh,hogy alig lesz 3000 g, na ehhez képest majdnem 4 kilós lett a kislányom :-)
2008. febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 19hét és 4 naposan volt 270g a becsült adat, ez 18hét 3napos terhességnek felel meg, ne aggódj, akár mennyi a tied biztos nem kisebb.Én sem aggódok azt monta a doki minden rendben.Azért kiváncsi vagyok neked mennyit mértek:),de ez tényleg változó, két nap különbség is elég igen nagy eltéréshez.Ezen NE AGGÓDJ!BOldog babavárást!21 hetes kismama
2008. febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Mi 18hetes4naposan voltunk 4d ultrahangon,akkor volt a pici fiunk 256gr.Kedden megyek 20hetes genetikára,majd kiderül mennyit nőtt azóta.Jó babavárást!
2008. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én babám a betöltött 19.héten 342 gramm volt.:)

23 hetes kismami

2008. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hetes 5 naposan 320 gr-ot mondott a doki, ami nekem meg egy kicsit soknak tűnik, de ne aggódjunk, hiszen születéskor sem egyformák a babák!
2008. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 20 hetesen /betöltött/ 350g volt a kisbabám.
2008. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az adatokat! Szerintem valamit elcseszett a doki, mert amúgy minden rendben van, de 112,5g van írva a 19hetes 5 napos uh felvételemre, ami tuti, hogy kicsi, de remélem nem igaz!!
2008. febr. 28. 13:41
 8/8 A kérdező kommentje:
...azaz nincs minden rendben, mert elöl fekvő a méhlepényem, de remélem ez nem befolyásolja a magzat súlyát...?!
2008. febr. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!