Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utro hüvelykúptól okozott...

Utro hüvelykúptól okozott Nektek erős folyást? Milyen mellékhatások voltak nálatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, amikor szép fokozatosan folydogált ki belőlem a kúp, az elég kellemetlen volt. Nem egyszer még a nadrágom is átázott.

Más mellékhatást nem észleltem

2011. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most betettem egy betétet akkor az nem lesz elég? olyan erősen folyik? Nyáron azért ez elég kellemetlen. Nem értem miért nem gyógyszert kaptam. Neked miért írták fel a kúpot? Eddig én csak a gyógyszerről hallottam.
2011. júl. 13. 08:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél kellett használnom és igen folyik ki az a fránya kúp, de a babáért mindent! Amúgy igen tényleg nagyon kellemetlen és nekem büdi is volt, úgy hogy én naponta többször cseréltem fehérneműt is! Nekem volt a kislányom előtt egy vetélésem és azért kaptam, most a másodikkal pedig azért, mert az elsővel is kellett! :o)
2011. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sumergo ***** válasza:

1. Kifolyik, mert a kapszulatok nem tud felszívódni, az mindenképp kijön.


2. A szájon át szedendő eléggé megviseli a gyomor és bélrendszert, sokan nem is tudják ezért szedni.


3. A hüvely nyálkahártyán nagyon jó a felszívódása, sokkal jobban hasznosul, mint a szájon át szedett. Rendkívül ritka az allergiás reakció.


23+2 hkm

2011. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a hüvelytabletta volt és én is azt hallottam,hogy sokkal jobb,mint a szájon át szedhető változata!Én úgy oldottam meg a "folyást",hogy vékony tisztasági betétet használtam,nekem az épp elég volt.
2011. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kifolyik pedig minimum fél órát fekszem fölhelyezés után,de nekem is elég a tisztasági betét.3x1 utrot használok
2011. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Persze mindent a Babóért, ezzel nincs is gondom, csak nem tudtam, hogy normális jelenség-e ez a folyás. De a gyomrom nem valami jó mostanság enyhén szólva, így most már nem bánom, hogy kúpot írtak fel. Elég egy vékony betét tényleg.
2011. júl. 13. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem lombik miatt adták. 3x2-t szedtem egy nap. Tisztasági betétet használtam, általában elég volt, de olyan is előfordult, hogy átáztam.
2011. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!