Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Tisza-tóban (Tiszafüred)...

A Tisza-tóban (Tiszafüred) fürödhetek 18 hetesen?

Figyelt kérdés
előnyben részesítem a természetes vizeket, de a Tisza-tó nekem túl átlátszatlan. A hét végén megyünk családdal, de nem tudom, bemerészkedjek-e. Köszi előre is a válaszokat!
2008. jún. 26. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szabadvízben én meggondolnám.
2008. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nyéken kristálytiszta a tó, ott volt szerencsém fürdőzni a múlt hét végén. hiszek abban, hogy a természetes vízben kevesebb a baci, mint egy medencében, ahol százak áztatják magukat. (egyébként köszi a választ!)
2008. jún. 26. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a thermált gondolnám meg. Szerintem belemehetsz, én itt a Tisza parton lakom, és sok kismamát látok fürödni.
2008. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi!! (igen, a thermált is meggondolnám)

nem akarok órákat benne ázni, csak ha meleg lesz, le kellene hűteni magam.. talán az többet árthat.

2008. jún. 26. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fürödhetsz nyugodtan, csak fokozatosan hűtsd le magad, ne ugorj fejest :)

A strandok sokkal de sokkal ártalmasabbak (mint ahogy azt előttem is írták)

2008. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm a 2. gyerekével volt 6 hós terhes és a velencei tóüban elkaott egy pertőzést és megindult a szülés. Nem volt 1 kg-os a baba... Napokig izgultak, hogy életben marad-e, sőt még az is kérdéses, hogy a késöbbiekben milyen probléma fog jelentkezni. Én meggondolnám, szerintem nem ér ennyit az egész. A szomszédom 28 hetes terhes és ő is ibírja fürdés nélkül ebben a dög melegben pedig lent vannak a Balcsin.



Dia

2008. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a balatonban fürödtem a hétvégén, semmi gondom sincs, bár nem sokat. Volt utánna vizelet vizsgálat a védönőnél az is rendben. De van aki meg minden nyavaját összeszed.

Biztosan az is számit elötte mennyire volál az ilyenekre érzékeny. Vigyázz magadra.

Üdv.

17hetes kismami

2008. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem igaza van az utolsó válaszolónak: van, aki sokkal érzékenyebb az ilyen fertőzésekre, mint az átlag. Az én orvosom mindig ajánlja az úszást, és most a Balatont is említette, hogy nyugodtan belemehetek, de én nem merek kockáztatni. A legtöbb embernek, azaz kismamának tényleg nem lesz semmi baja a természetes vizektől, de engem személy szerint valami visszatart. Ha meg zavaros a tó vize, pláne. Vigyázz Magatokra!!!
2008. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2008. jún. 27. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!