Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdenek...

Hányadik héten kezdenek megjelenni a terhességi csíkok? Milyen testápolót használjak?

Figyelt kérdés
(19 hetes vagyok)
2008. febr. 19. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia....en vettem mama babylove massage cremet-t a dm-ben....speciel a csikok ellen.

Amugy azt olvastam, hogy ha hajlamos vagy ra akkor barmit magadra kenhetsz ugyis megjelenik....

Hasznalhato egy nagyon jo testaplo is ami megfelelo zsirossagu.Meglatjuk mi vallik be....velemenyek es velemenyek..:-))

Ugyszinten 19 hetes kismama:-)

2008. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, így van, ha hajlamos vagy rá, kenhetsz akármit, én tök drága francia krémeket vettem és lett csíkom, a barátnőm nem kente magát még testápolóval se, és egy halvány csíkja sincs.
2008. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a 31.hétbe vagyok, és egy deka csíkom nincs. Épp a dokim tegnap dícsért meg. Pedig hajlamos vagyok rá, de én egyszerűen a 7.hét óta sima baba olajjal, kenem minden fürdés után,vízes bőrre. A dokim szerint a legolcsóbb és legjobb módot választottam.Sok sikert
2008. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2008. febr. 19. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
35 hetes vagyok, tini koromban olyan csíkos voltam mint egy zebra. A terhesség elejétől kenem magam minden este babaolajjal, és hál Istennek szép a bőröm, nem csíkos. De én is úgy hallottam, hogy ha hajlamos rá valaki, akkot kenheti akármivel. Különben ha csíkos lennék sem zavarna, hisz olyan jó dolog a babavárás, és a lényeg, hogy a picivel minden rendben legyen. Én már csak másodlagos vagyok.
2008. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáldd ki a körömviránykrémet, az talán segít.
2008. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia,én a piros GARNIER-t használom,azért mert az extra száraz börre van,szerintem beválik,25 hetes kismama.
2008. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!