Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még "csak" 10 hetes babás...

Még "csak" 10 hetes babás vagyok, de nagyon ki van száradva a bőröm (a mellkasomon már fájdalmas is, ahogy húzódik). Síma testápolót használjak minden nap, vagy valami speciálisabb készítményt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak tippet tudok adni,mert nekem nincs ilyen panaszom.Szerintem menj el a gyógyszertárba,mond el,hogy terhes vagy és milyen tüneted van.Bitzos tud rá ajánlani valamit.Szerintem a sima testápoló nem elég.Esetleg a Neutrogena.Egyik ismerősöm eltörte a lábát és a gipsz alatt nagyon kiszáradt.Ez rendbe hozta 1 hét alatt.

Sok sikert és boldog babavárást.

2008. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak spéci készítmények babásoknak (Vichy, Avent, Babé), a patikákban tudnak ajánlani néhányat! Én is ugyanezzel a problémával küzdök mint Te, sokmindent kipróbáltam, s csodák csodájára a Gabi lanolinos-kamillás kréme vált be a legjobban!!Fürdéshez használj mosakodókenőcsöt (pl. Naturland),nagyon tuti, már eközben hidratál! Érezni fogod a különbséget! A Gabi krém a DM-ben 329 Ft, a mosakodókenőcs 280 a patikákban...ennyit igazán megér, és sokáig elég mindkettő!Boldog babavárást!
2008. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem is ez volt!Viszkettem ..de nagyon!Nekem a Nivea vált be klasszikus sötétkék aztán most a Dove -ot használom ..jah és Palmolives tusit.De nem vagyunk egyformák..próbáld ki vmelyik bevállik..amúgy nekem egy idő után múltak a tünetek..lehet a krémtől lehet a hormonoktól.Mindenesetre jól esik még most is kenegetni magam ;))

25 hetes kismami

2008. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én azt hallomttam,hogy a sima oliva olaj is nagyon jó,de a johnson babaolajról is hallottam ezt és a gélt is ajánlják.amúgy a mellkisebesedésre és környékére bepanthen krémet hallottam ajánlani a védőnőtől,ráadásul ezt később a baba is használja majd a popsijára.Remélem segítettem.
2008. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Te szegény!

Fájdalmas,ahogy húzódik????

Milyen hülye probléma ez...

2008. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész testemre mamáknak való ápoló olajat használok, DM, babylove a neve, nekem nagyon jó, tetőtől talpig bekenem vele magam.
2008. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem az 5-ik válaszolónak,hogy nem kötelező válaszolni a kérdésekre!!!!!!!

De ha neked van problémád,biztos elvárod a többiektől,hogy normálisan válaszoljanak!

SZÁNALMAS VAGY!!!!

2008. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Kedves" 5. válaszadó! Nem tudom hogy férfi vagy-e, vagy nő, de ha nő vagy, kívánom, hogy neked is legyenek hasonló problémáid a terhességed alatt, annak ellenére, hogy nem vagyok rosszindulatú, mint te. Ha meg férfi vagy: mit szólsz bele???

A többieknek kivétel nélkül köszönöm az értelmes válaszokat, még ha egyesek szerint "hülye volt a kérdés és a probléma".

2008. febr. 18. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!