Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz? Állítólag nem szabad...

Igaz? Állítólag nem szabad már ilyenkor a háton feküdni, mert nyomom a bébim. Pedig nekem néha olyan jól esik mikor nagyon fáj már a hátam. Párna a has alá, azzal nem nyomom? Igaz lehet ez? 30+4 km

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos, én elég sokat feküdtem háton egész a végéig, szerintem lehet érezni ha nem jó a póz, olyankor vált az ember. Aludni az oldalamon aludtam, de amúgy meg ahogy kényelmes.
2011. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig szabad háton feküdni,amíg jólesik.Ha már neki nem jó,azt megérzed,és neked sem lesz jó.
2011. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért szokták mondani,hogy nem jó háton feküdni,mert a baba nyomja az ereket a gerincedben.
2011. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én mindkét terhességemnél háton aludtam a legtöbbet a végéig. plusz úgy tévéztem, olvastam, stb. ha oldalt feküdtem nagyon megfájdult a csípőm.
2011. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt mondják azért nem ajánlatos, mert ha háton fekszik az ember lánya, akkor a baba-ha úgy helyezkedik-el tud nyomni főeret, ami neked és neki sem jó. De én is azt gondolom, hogy ha nem esik jól, vagy kezded furcsán érezni magad, úgy is meg fogsz fordulni.
2011. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érzed ha nem jó. A lányomnál nem éreztem ilyet, de az ikrekkel nem bírtam ki 30 hét után már egy sima uh-t sem hanyatt fekve, oldalra kellett fordulnom, mert nem kaptam levegőt és szédültem. Meg a babák is rúgtak, nyügik voltak addig, míg nem fordultam el. Akkor nyugi lett odabenn.
2011. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A babának NEM árthatsz magadnak, mert elnyomod a vena cava inferiort, ami szédülést, extrém esetben ájulást okozhat. Érezni fogod, ha mér nem jó a háton fekvés, addig nyugodtam feküdj háton, én is háton fekszem még mindig!


39h km

2011. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!