Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor nem késő már dinnyét...

Ilyenkor nem késő már dinnyét enni? Mert állítólag 6 után nem lehet enni már semmit.

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A dinnye nagyrészt víz,tehát nyugodtan ehetsz.
2011. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2011. júl. 9. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
lefekvés előtt 2órával egyél, és akkor nem lesz para, nem is a hízás miatt, hanem mert teligyomorral rossz aludni. és igen, nyugodtan egyél dinnyét.
2011. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A dinnye kb:30cal.De baj csak az hogy 1kg-tól többet eszel,és beszorozva,a cukor miatt is,sok lesz.
2011. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj úristen megint jöttök ezzel a hülyeséggel hogy blabla bla ennyi kalória bla bla bla.......Édeseim ha egy egyszeri alkalomról van szó akkor nyugodtan ehet.Ha megkívánja.Mi a búbánatért sanyargassa magát.Ettől van az a nagyon sok sikertelen fogyókúra.Mert bevannak pánikolva egy kis dinnyétől,és nem merik megenni mert hogy "hat után...aztán csak gyűlik csak gyűlik bennük az érzés..hogy muszáj enni valamit mert belehalok és ilyenkor szokták kizabálni a hűtőt szóval..... EGYÉL NYUGODTAN de csak ha akkor ha tudod hogy nem lesz belőle rendszer
2011. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már ettem 8 óra körül, persze hogy nem lesz belöle rendszer, mert csak most hült le a dinnye, és azért ettem ilyenkor, ugyan is melegen nem szeretem. Amúgy a dinnye evés az rendszeres szokott lenni, mert mindennap szoktam enni, csak nem este.
2011. júl. 9. 21:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam számolni a kcal-t , de azért tudom hogy hol a határ.
2011. júl. 9. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyel dinnyet akar meg ejjel 2 orakor is,nem fogsz tole meghizni az biztos.
2011. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!