Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napozás terhesen? Tegnap a...

Napozás terhesen? Tegnap a Balatonon voltunk és fél5-től fél6-ig bennt voltam a vízben. Persze csak combközépig, a hasamat folyamatosan locsoltam h ne melegedjen. De a napsugárzás érte.

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet vmi baj ebből?Annyi rosszat olvastam h elhal a baba,fejlődési rendellenessége lesz stb.Most ez igaz vagy csak rémísztgentnek?Én úgy érzem ami nekem jó az a babának is.
2011. júl. 15. 10:31
 1/7 A kérdező kommentje:
17hetes terhes vagyok.Örülnék ha valaki olyan is tudna a kérdésemre válaszolni aki napozott így v úgy terhessége alatt és egészséges babája született.
2011. júl. 15. 10:38
 2/7 ava87 ***** válasza:
Azért ennyire nem kell szerintem ráparázni. Direkt napoztatni nem kell a pocakot, de hogy egy órán keresztül nap érte, az nem baj, főleg hogy locsoltad is, hogy ne legyen nagyon meleg.
2011. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ava87 ***** válasza:
Ja, és én is voltam Balatonon terhesen, még a napra is kifeküdtem egy kicsit, mert nagyon hulla színem volt, és teljesen egészséges fiam született.
2011. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy órát napon van a pocak akkor is,ha csak megy az utcán,csak direktbe napoztatni nem szabad,mert ha túlmelegszik a méh,akkor van baj.
2011. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja. Én mind a két gyerkőcömmel a hasamban voltam tengerparton nyaralni és semmit nem csináltam másképpen, mint amikor nem voltam terhes, ugyanúgy strandoltam. Igaz egyébként sem szoktam a déli órákban napon lenni, de késő délután már tényleg nem hinném, hogy bajod lenne. A másodikkal 35 hetes koromig úszni is jártam. Teljesen egészséges, fitt kismama voltam a gyerekeim pedig imádják a vizet egészen pici koruktól.
2011. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10:43-as ismét

Az lemaradt, hogy a gyerekeim is teljesen egészségesek voltak már a pocakban és a születésük óta is azok.

2011. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

július eleje óta heti rendszerességgel járok úszni, voltam már Balatonban is, strandon is, mindenhol rendesen belementem a vízbe, nem volt gond


22 hetes

2011. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!