Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozat intézése...

Apasági nyilatkozat intézése Miskolcon?

Figyelt kérdés
Valaki tud segíteni abban, hogy Miskolcon hol lehet intézni, milyen iratok kellenek hozzá, mennyibe kerül és mennyi időt vesz igénybe ez az ügyintézés?
2011. júl. 15. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
anyakönyvi hivatalban max. 30 perc alatt kész, szükség van személyire, lakcímkártyára, orvosi igazolásra, miszerint terhes vagy (terhesgondozáson kapsz), mindkét félnek jelen kell lenni
2011. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az anyakönyvi hivatalba kell intézni. (ami a zenepalotánál a sarkon van)

Kell hozzá anya, apa, a személyes iratok,és egy igazolás a terhesgondozóból a fogantatás időpontjáról. De ha mondod,hogy apaságihoz kell igazolás, akkor tudják mit adjanak.

Időpontot nem kell kérni, nincsenek túl sokan. Mi délután mentünk, már senki nem volt előttünk. Kb. 10-15 perc az egész.

2011. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Azt elfelejtettem írni,hogy ingyenes.
2011. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és vajon kell időpontot kérni? Vagy soron kívül megcsinálják?
2011. júl. 15. 11:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Na már meg is kaptam a választ közben, köszönöm szépen!!!
2011. júl. 15. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!