Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozat 2011-ben?

Apasági nyilatkozat 2011-ben?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek,hova kell menni,milyen papírokat kell vinni és mikor érdemes intézni?
2011. júl. 18. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a polgármesteri hivatalba kellett mennem,az anyakönyvvezető csinálta.Ott kell lenni mindkettőtöknek és, ha jól emlékszem személyi igazolvány és lakcímkártya kell hozzá, természetesen mindkettőtöké, meg orvos által kiállított igazolás a terhességről.Mi olyan 33.hét környékén csináltattuk, de, ha jól tudom bármikor lehet menni, ha megvan az orvosi igazolás(tanácsadást végző orvos állítja ki nálunk)!

2011. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minden stimmel amit az előttem szóló leírt,de én kiegészíteném annyival,hogy "bármikor" -t ezt úgy értsd,hogy nem túl korán,mert ha jó emlékszem,90 napnál nem lehet régebbi a nyilatkozat,mert nem fogadják el! Mi mind a 3 x a 28-30. héten csináltattuk.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-D

2011. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!nagyon sokat segítettetek!

Még egy kérdés az apasági nyilatkozat nem egy életre szol?

nem értem mért van időhöz kötve lejár 3 hónap múlva?

2011. júl. 18. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt kikötve, hogy 90 napnál nem lehet régebbi, mert ha az apa vállalja a gyermeket akkor a szülés előtt 120 nappal is vállalja. Meg még annyi, hogy nekem előtte el kellett mennem kérni hajadonsági nyilatkozatot. Ezt az okmányirodában intézték.
2011. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nálunk nem kell, hogy 90 napnál fiatalabb legyen a papír, mert visszavonhatatlan, legalábbis így mondta az anyakönyvvezető.És nekem nem is kellett mennem hajadonsági nyilatkozatot kiállíttatni.

2011. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az apasági nyilatkozat a fogantatás után bármikor megtehető és visszavonhatatlan!

[link]

Polgármesteri hivatal, hatósági osztály.

2011. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Nagyon nagy segítséget kaptam tőletek!

Üdv 22 hetes km.

2011. júl. 18. 15:00
 8/10 sumergo ***** válasza:

Nekem is azt mondta az anyakönyvvezető, h bármikor meg lehet csinálni, mert nem jár le, és visszavonhatatlan!


24 hkm

2011. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN MÉG EGYSZER!
2011. júl. 18. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Be kellett mennem a Polgármesteri Hivatalba a Népességnyilvántartó csoporthoz ahol kiadtak egy igazolást a családi állapotomról:hajadon.Ezzel el kellett menni A polg.M.Hiv. Gyermekvédelmi osztályhoz a párommal együtt.Személyi,lakcímkártya,terhes kiskönyv és a dokitól kellett igazolás amin rajta volt a fogantatás feltételezett időpontja!!! a szülés várható időpontja! Ennyi,kb 15 perc volt.
2011. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!