Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ciki az apasági...

Szerintetek ciki az apasági nyilatkozat?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ciki az ha az apa nem férj "csak" apasági nyilatkozat van?
2010. dec. 22. 10:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne ciki?

a házasság nem kötelező miért ne lehetne apa az aki nem nős.

2010. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Persze hogy lehet én is így látom és úgy gondolom a mai világban egyre többen leszünk így.De mégis vannak akik úgy vélik,hogy előbb a házasság utána a gyerek,és aki nem így teszi bármilyen okból kifolyólag azt megszólják.
2010. dec. 22. 11:04
 3/37 anonim ***** válasza:
47%
Nekem meg a házasság ciki. Mindenki maga dönti el, melyik a jó neki és kitart mellette. Én a házasság intézményétől undorodom, van egy fiam és útban a második. Nekünk így jó, aki ezt cikinek tartja, az mehet a fenébe. A lényeg, hogy Te boldog legyél azzal, amit választottál.
2010. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem ciki.
2010. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az ismerettségi körömben furcsálják páran,hogy babát tervezünk esküvőt nem.Kíváncsi voltam mi a véleményetek.
2010. dec. 22. 11:20
 6/37 anonim ***** válasza:
69%

Én se szeretném férjhez menni, na én nem a házasság miatt, hanem apám és a rokonai miatt, ugyanis anyai ágról nem tartjuk senkivel a kapcsolatot, de apám imádja a testvéreit, olyannyira, hogy nem veszi észre, hogy azok csak kihasználják. Ők csak a buli kedvéért jönnének el, és tönkretenni az egészet. Nagyon várják az esküvőt, de nem lesz, vagy ha egyszer igen, akkor nem hívom meg őket.

Útban a szerelmünk gyümölcse, de férjhez menni még nem akarok, lehet majd ez változik, de így most nagyon jó nekünk.

2010. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is apasági nyilatkozat kell,még jó hogy olvastam intéznem kell mert februárba jön a baba:)!!
2010. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Gratulálok és jó babázást kívánok!!
2010. dec. 22. 11:26
 9/37 anonim ***** válasza:
71%

én megalázónak tartom, hogy bizonygatni kell, hogy ő az apa.

Nekem a házasság hozzátartozik a gyerekvállaláshoz.

Ez az én véleményem, le lehet pontozni

2010. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az a ciki, ha nincs apasági nyilatkozat, mert akkor anyuka nevét kapja a gyerek.
2010. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!