Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az apasági nyilatkozat még...

Az apasági nyilatkozat még mindig nem lehet 30 napnál régebbi? Vagy kórháza válogatja? Jelen esetben a MÁV kórházra gondolok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, régebben lehetett. Az apaság elismerése nem évül el. Ráadásul koraszülötteknél elég necces lenne.
2011. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, rákerestem. Az apasági nyilatkozatot bármikor meg lehet tenni, a terhesség folyamán, vagy a szülés után. Sosem évül el. Te nem lehet, hogy a házassági anyakönyvi kivonatra gondolsz? Azt szoktak 30 napnál nem régebbit kérni. [link]
2011. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is a máv ban fogok szülni most vagyok 31 hetes..a héten csináltuk az apaságit a béke téren és rá van irva a papirra hogy 2020 x.x. ig érvényes
2011. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is most intézem, nekem azt mondták, hogy az apasági soha nem évül el, visszavonhatatlan, csak bíróság előtt vonhatná vissza az apa, de a hajadoni nyilatkozat az nem lehet régebbi 30 napnál a szüléskor.
2011. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hajadoni nyilatkozat?Azt is kell már vinni?Az elsőnél nem kellett.Vagyis nem kellett kikérni,állítólag azt az önkormányzatok egymás közt lekérik,elintézik.
2011. júl. 24. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen kell hajadoni nyilatkozat, legalábbis nekem azt mondták, ráadásul nem lehet 30 napnál régebbi, mondjuk ezt kórháza válogatja. Szerintem jobb ha van nálad érvényes, biztos ami biztos alapon.
2011. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!