Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is kell megcsinálni azt...

Hogy is kell megcsinálni azt a gyűrűs ingás dolgot?

Figyelt kérdés
Csukló vagy poci felett?És ha körbe-körbe cikázik,akkor lány ,ha oda-vissza ,akkor fiú?Jól tudom?
2011. júl. 16. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Csukló vagy poci felett, és igen ha köröz lány, ha kileng fiú. Legalábbis sokaktól ezt hallom, de hallottam már azt is, hogy poci felett fordítva van (ha köröz fiú, ha kileng lány).

Nekem pocak felett kilengett, lányom lett.

Azt hiszem ebben a babonában sem hiszek, mint a többiben sem. :)

2011. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csukló felett 2fiut és egy lányt mutatott - férjemnek is. KÉt kisfiunk már van, most 10hetes kismama vagyok- Pár hét és kiderül, hogy a 3.bébi lány vagy fiu. :)

De igen- körbe-körbe megy akkor lány, ha kileng akkor fiu.

CÉrnára kösd fel a jeggyűrűdet, és a bal csukló felett kérdezd meg, hogy hány gyerekem lesz és milyen neműek. Utána csak tartsad- ne állítsd meg!

Nekem kilengett, utána megállt, megint kilengett megint megállt, majd körbe ment és újból megállt és utána már nem idnult el újra. Férjemnél ugyanez volt. :)

2011. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy magyarázták, hogy az ifjú ara hajszálára kötve, vagy piros cérnával kell a frissen esküdöttek egyik gyűrűjét tenyér felé tartani, háromszor tenyérbe rakni, gyorsan, majd negyedszerre felemelni, és akkor köröz, vagy leng. Barátnőm anyjának megmutatta anno mind a 4 gyereket, és tényleg úgy is jöttek. Nekem 5öt mutatott XD

Lány-fiú-lány-lány-fiú, majd hatodik alkalommal nem mozdult. Most várom az első babámat.

Kislány...

2011. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, így kell, nekem mindig fiút mutatott, lány lett:)
2011. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!