Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kiss mama vagyok!...

37 hetes kiss mama vagyok! Holnap lesz az evfordulonk! A ferjem inni fog! Nekem nem lenne gond ha likort iinek? Egy picit be rugni? Sose ittam a terhesegi idomben! Nem vagyok dohanzo! Lehet inni egy par pohar likort?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
67%

Kiss mama? Dohánzo? Eccer?

Uramisten, milyen emberek vannak, nem csodálom, hogy megkérdezi, ihat-e...

2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
jo akkor fel pohar bort meg iszok de nem is bisztos mert meg sose ittam bort :)
2011. júl. 18. 21:57
 13/34 anonim ***** válasza:

"Csak" annyit mondok,hoyg úgy kell elképzelned az egészet,hoyg amikor te éppenhoyg megérzed az alkoholt (lábadban bizsergés vagy nem tudom te hogy érazted terhesség előtt) - na akkor mikor ezeket érzed, akkor a babád már alkoholmérgezés határán van, teljesen "részeg"...


Ne igyál semennyit, a nagyon szeretnéd, akkor EGY KORTY vörösbort inkább!

2011. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek :)
2011. júl. 18. 22:03
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék hny éves vagy kedves kérdező. Mert a kommentjeid alapján aligha lehetsz több 16-17-nél...

Egyébként gratulálok a babához!

2011. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
mondd a férjednek, hogy most ivás helyett inkább a helyesírást gyakorlod :)
2011. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
52%
normális ember nem kérdez ilyet...ostoba vagy...
2011. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
41%
De könnyű kioktatni! Helyesírásügyben mi van ha például dislexiás a kérdező? Nem biztos hogy hülye, csak mert nem jó a helyesírása. Inni meg tényleg nem kellene, de amúgy egyszeri alkalomtól nem lesz semmi baja a babának. Azért merem remélni nem merevrészegre inná magát.
2011. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
33%

Igen, a kioktatás itt bevett szokás!

Szóval kedves "alkoholista" kismama!:) A pár pohár valóban sok likőrből. De! Borból nyugodtan megihatsz akár 2 dl-t is, sörből is mehet 2-3 dl. Semmi bajod nem lesz,hiszen gondolom nem minden nap gurítasz le valami piát hektó számra!

Nekem pl. a doki javasolta is a jó minőségű vörösbort egy pohárral heti 1-2-szer! És neki én jobban hiszek,mint bárkinek!

2011. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
50%

Off lesz: Szörnyűek vagytok, én biztos soha nem kérnék tőletek tanácsot. Ennyi rosszindulatú véranyukát én még életemben nem láttam, annyira elkeserítő, hogy ilyen emberek vesznek engem is körbe. Ez a szerencsétlen kismama egy rossz szót nem szólt, kérdezett, ti meg arrogánsan és kivagyin kioktattátok. Szégyellhetitek magatokat!

Így forduljon az ember tanácsért "anyukákhoz" és "kismamákhoz".

2011. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!