Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kiss mama vagyok!...

37 hetes kiss mama vagyok! Holnap lesz az evfordulonk! A ferjem inni fog! Nekem nem lenne gond ha likort iinek? Egy picit be rugni? Sose ittam a terhesegi idomben! Nem vagyok dohanzo! Lehet inni egy par pohar likort?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
33%
Kedves 22.00-ás ezt a hülyeséget az alkoholmérgezésről honnan vetted? Azért jól van kitalálva a testünk. Nem kap a baba alkoholmérgezést egy pohár bortól. Nem kellene olyat terjeszteni amiről fogalmad sincs. Tudod egyáltalán mi az alkoholmérgezés? Utolsóval teljesen egyetértek.
2011. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért én általában normális tanácsokat igyekszek adni, normális hangnemben a lehető legkedvesebb módon. De teljesen egyetértek abban, hogy hogy lehet ilyen ostobaságot kérdezni? Aki egy gyermeket készül a világra hozni annak alapvető lenne, hogy tudja, hogy a terhesség alatt se picit se nagyon nem szabad berúgni ez kérdés sem kellene, hogy legyen. Szerintem ahol ez kérdés, ott már valami gond lehet. Aki úgy gondolja, hogy itt az a kismama a "rossz" aki felháborodik ezen az sétáljon be az orvosához, vagy ha nem a sajátjához akkor csak valamilyen szülész-nőgyógyász szakorvoshoz és tegye fel ezt a kérdést Neki, hogy Doktor úr, most lesz az évfordulónk, berúghatnék egy picikét, nem lenne probléma?:-) Megnézném azért az orvos arcát ... Elég fura, hogy sokan ilyen teljesen alapvető dolgokkal nincsenek tisztában. A likőrt egyébként szokták ajánlani görcsoldásképpen, ha valakinek erős keményedései vannak de nem párpohárral hanem egy pár kortyot szoktak javasolni, legalábbis nekem anno ezt mondták de én még így sem mertem meginni, maradtam a magne B6-nál. :-)

35 hetes kismama

2011. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
20%

Csak próbaképpen: a 17-18 században egyáltalán nem volt iható minőségű víz, így mindenki (a gyermekek is és a terhesanyák is) vizezett sört, a gazdagabbak bort ittak. Szörnyű.

Lehet ezért van a sok retardált leszármazott? :)))

2011. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

A 17-18. században pálinkát, mákteát, jóégtudjamit itattak a csecsemőkkel, nem fürödtek/fürdették a babákat hetente se, nemhogy naponta, és még sorolhatnám.

Nem szeretem ha valaki a "régenisúgyvolt" dolgokkal példálózik, mert hamis képet ad.

2011. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

10:08


A 17-18. században nagy volt a csecsemőhalandóság a különféle járványok és a tudatlanság miatt. 10 terhességből jó ha 3-4 gyerek megérte a felnőttkort.

Akkoriban fogalmuk sem volt, mi a jó egy magzatnak és az édesanyának, ezért aztán sokszor születtek torz csecsemők, vagy éppen halva születtek. És bizony ennek egyik oka (a sok száz közül) az hogy bort ittak minden áldott nap.


Úgyhogy ha a kedves kérdező kismama a középkorban szeretne élni, akkor többek között hagyja a fenébe a védőoltásokat. Mert minek az?? A középkorba se voltak!

2011. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem értek egyet veled. Miért adna hamis képet, ha az volt a valóságos és a bevett szokás.

Mindazokkal a dolgokkal, ahogy te is írtad, egyébként szépen felcseperedtek a gyermekek.

A pici berúgást pedig szerintem nem úgy értette a kérdező, hogy konkrétan lerészegedik, hanem hogy becsíp picit.

De végülis tökmindegy.

Amúgy én is veszettül kívánom most az ízesített söröket, kiváltképp a grapefruitos sört. Pénteken megyek nőgyógyászhoz leghamarabb és megkérdezem mit gondol, így én is be tudok számolni egy orvos véleményéről, aki úgy látszik ezeken a fórumokon az isten szerepkörével egyenlő.

2011. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
10%
Jaj ne mondj ilyet, nem voltak a tudatlanok, a kornak megfelelő fejlettségi szinttel rendelkeztek, ez így szép :)
2011. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Azért ad hais képet, mert más volt a tudás, mások voltak a körülmények, a szokások, és valóban: az átlagéletkor is más volt! Aki a régi időkkel példálózik, az MINDENT csináljon úgy! Ne mosson csak hetente 1 váltás ruhát, ne fürdessen, ne oltasson, ne járjon autóval, ne járjon orvoshoz, szüljön bábaasszonnyal otthon, és akkor ihat sört meg bort is, mert az akkor úgy volt.

Valamit kiragadni a környezetéből csak mert érdekes úgy kívánja nagyon fals dolog.

2011. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan ne húzd fel magad én, mint írtam, csak próbaképpen vetettem fel. Arra próbáltam rávilágítani, hogy így úgy is születtek egészséges babák és most a nagy civilizáció korában is születnek beteg babák. Minden ember másképp gondolkodik, a kérdező kérdezett, oké nem értesz egyet vele, node máris a k.. anyját neki? Hátrébb az agarakkal no.
2011. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

Én abszolút nem k.anyáztam! Még csak fel se húztam magam. Érveltem csupán. :)

Aki akar egy májbeteg, pusztuló agyú kisbabát, az éntőlem ihat nyugodtan amennyit csak akar. Bár a gyereket azért sajnálom.

2011. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!