Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten az UH-n látta a...

12. héten az UH-n látta a szonográfus azt a 3 vonalat ami alapján azt mondta, lányom lesz, másnál lett még ebből fiú?

Figyelt kérdés
Úgy értem járt már úgy más is,hoyg még meg is mutatták azt a 3 kis vonalkát, ami tipikus lányos jel,és aztán mégiskiderült később,hogy csak hasonlított...
2011. júl. 19. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lett. Erre nem érdemes még alapozni, nagyon fiatal a terhesség. Majd ha a 25.hét után is ezt mondják, akkor talán elhiszem.
2011. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó... 13 hetesen... Persze, mondani mondhatják, de hogy az mennyire valós, sokkal később derül ki. Az egyik ismerősömnek az összes uh-n fiút mondtak, erre kislánya született. pedig a doki nem kezdő. Csak nem lehetett tisztán látni, ő meg mondott valamit. A 12. héten ez még egyáltalán nem 100% :)
2011. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez 50-50%. Vagy lány vagy nem. Gondolj bele mekkora a 12 hetes magzat, és mekkora a 3 vonalkája amit látott a doki (vagy látni vélt).
2011. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem látták a vonalkákat a 12. héten, és valóban lányom lett, DE csak akkor hittem el, amikor már vagy az 5 ultrahangon is lányt mondtak, illetve amikor megszületett. :)

Ha ügyes a dokid, akkor valószínű lány lesz, de még ne vegyél sok rózsaszín ruhácskát. :)

2011. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Nekem lett :). Mivel volt mar egy kisfiam ekkor, nagyon megörültünk, hogy lesz egy kislany is. Még a 18 hetes UH-n is lanynak lattak. a 21 hetes 4D-n viszont egyértelmű fiú volt. Azota 8 honapos és tényleg van neki fütyköse :D
2011. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ az orvostól és a géptől is. Nekem is lányt mondtak a 12 hetesen, de nem akartam elhinni, nehogy csalódjak később (mert 1 lány és 3 fiú után szerettünk volna újra kislányt). De azóta már 2 másik doki is lánynak látta, és most 26 hetesen sem látták fiúnak... (Amúgy a 18 hetesen már tutira mondta a doki, hogy lány.) Szerintem ha lánynak látták, akkor kb. 60-70%, hogy lány!
2011. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem 12 és 18 hetesen is lánynak mondták és 28 hetesen jo nagy kuki volt alatta
2011. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem 18-19hetesen lányt mondtak :)aztán a 27.héten már fiú volt...a 32-33 hetes Uh-án egyértelműen fiú :)

szóval,még semmit ne vegyél biztosra :)

Üdv

2011. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A 12 és 15. héten is láttuk a 3 kis vonalat, kezdtünk örülni :)

Aztán a 18 és 21. heti uh-n már egyértelműen kiskukis lett :)

Így Ő lesz a 3. kisfiúnk :D


Szerintem a 12. héten még ne vedd készpénznek a "jóslatokat" bár nekem az első kettőnél már akkor mondták, hogy fiúk lesznek, de ugye 50-50 % az esély, hogy eltalálják :)


Majd a 18.hetin....talán, de még néha az sem biztos :(


A barátnőmnek végig fiút láttak, 4D-n is és a szülőszobán megszületett Enikő :)

2011. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ebből még lehet kisfiú ... Én 16 hetesen kérdeztem meg az orvosomat, hogy esetleg a nemét tudhatjuk -e már. Na Ő akkor azt mondta, hogy MINTHA kisfiú lenne mert látott valami fütyi szerűt a két kis lába között de mondta, hogy ez lehet akár a köldökzsinór is, tehát erre semmiféleképp ne alapozzunk, Ő nem is szereti még ilyen korán "hitegetni" a kismamákat. Mondta, hogy a 20. héten úgyis megyek majd genetikai ultrahangra, ott többet fognak majd látni és biztosabb lesz az amit majd 4 héttel később mondanak. A 20. héten azt mondták, hogy kislány lesz és ez azóta is így van, már voltunk 4D-n is 32 hetesen és láttuk a kis nuniját! :-) Szóval van akinél bejön az amit ilyen korán mondanak de sokaknál nem, tehát még ne éld bele magad ez még szerintem csak a találgatás része a dolognak! :-)

35 hetes kismama

2011. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!