Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szonográfus azt mondta,...

A szonográfus azt mondta, szerinte egy mióma van a méhemben, de ne aggódjak, nem zavarja a terhességet. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van itt bárki,akinek szintén már terhesen vették észrre?

A szonográfus látta, a dokim miért nem? (költői kérdés)

Kicsit meg vagyok ijedve...


2011. júl. 10. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióma mellett ki lehet hordani a babát. A probléma csak a szüléskor és utána lehet, mivel a méh nem biztos, h össze fog húzódni rendesen. De erre vannak a gyógyszerek vagy a császármetszés.

Én úgy gondolom, h az orvosod, nem olyan gyakorlott az uh-ban, mint a szonográfus. Sajnos az uh-hoz nem sok nőgyógyász ért. De, ha csak a nagyongyakorlott szonográfus látta, akkor nem hinném, h nagy mióma lenne, ugyanis a nagyot még a gyakorlatlanabb orvos is észre venné.

Nyugi nem lesz gond, csak kicsit jobban odafigyelnek majd rád a végén. És ne keseredj el, ha végül császár lesz, mert azt is be kell kalkulálni, h nem biztos, h fogsz vajúdni.

2011. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj. Ez ma már nem jelenhet gondot.
2011. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Nekem mindegy,hogyan szülök,csak a babának jó legyen,az a lényeg.

Akkor ezek szerint minden féle képpen szólnom kell a dokimnak erről,mert nagyon nem mindegy a végén a terhességnek,hogy mi történik...

2011. júl. 10. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mondd meg neki. Jó egészséget!
2011. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én Anyukám mindkét terhességét úgy csinálta végig, hogy miómája volt. Semmi probléma nem volt egyikünknél sem, mindkettőnket természetes úton szült. Most 55 éves, tavaly kellett kioperálni a méhét sajnos, mert akkorra lett gond a miómával, hogy már akkora volt, hogy nyomott bent mindent.

Ne aggódj, ezek szerint nem nagy a mióma, ha a nőgyógyász nem is látta! Minden rendben lesz a babával! Boldog baba várást!

2011. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kettő, az orvosom nem vette észre. Sajnos koraszülés lett belőle. Mivel semmi más olyan tényező nem volt, ami ezt eredményezte volna, sajnos nagy valószínűséggel a mióma miatt jött hamarabb a babám.
2011. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kialakult egy mióma a méhfalon, akkor vették észre,amikor a terhességemet is! Igazából azóta nem is esett róla szó, azt mondták, hogy ahogy nő a méh, a mióma azzal egyidejüleg el is tünhet! Gondolom velem is ez történhetett, mert azóta egyszer sem mndták az uh-on, hogy ott van! Azt mondta az orvos az elején, hogy nem gátolja semmiben a terhességet, főleg ha kívül van! Úgyhogy nyugi! 25 hetes km
2011. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!